Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb 18 fokos szobaban minen...

Kb 18 fokos szobaban minen altatjatok a babatokat?

Figyelt kérdés
Vedono es gyerekorvos mondtha h kb ennyi legyen a homerseklet este a szobajaban. Igy egy kozepesen vastag halozsak es egy talpas rugi van rajta. Nem fog igy megfazni? Mert mi fazunk igy a ferjemmel😂 nalatok hogy van ez?

2019. dec. 12. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól érzi magát, akkor békésen alszik, ha fázik, akkor összehúzza magát. Látni fogod, de szerintem elég ennyi rá.
2019. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfázni nem ettől fog, de ha fázik észre fogod venni mert rosszul fog aludni és összehúzott magát. A fiam 20 fokban rövid bodyban talpas rugiban és béleletlen tipegőhálózsákban fázott. Közepes hagyományos hálózsákkal már nincs gond.
2019. dec. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

A legkisebb fiam hosszu ujju body-ban es 2.5 tog-os halozsaknan aludt tavaly telen (oktober vegen szuletett) es mi is 18 fokon tartjuk a haloszobakat. Egyaltalan nem fazott, aludj jol.

Most mar nem viselinel magan a halozsakot, egyik fajtat sem. Rovid ujju body es pizsama van rajta. Elalvaskor be szoktam takarni a babapleddel (kozepesen vastag), de csak elalvashoz van ra szuksege, mert azt szokta olelgetni, az arcahoz huzni, azzal alszik el. Amugy max fel ora melyalvas utan letornazza magarol. Idonkent visszatakarom, de kb feleslegesen, mert ismet leszedi.

2019. dec. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Szarrá is fagynék 18 fokban. Nálunk 22 fok van, es az is teljesen jó a babának.
2019. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Követem én is a kérdést, nagyon örülök neki, hogy vannak még itt olyanok ahol ilyen "hűvösben" alszik a baba, én pl. nem tudnék 19 fok fölött elaludni, szóval baba mellett sem nagyon tervezem többre, ha tényleg elég neki ezek szerint :)
2019. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

22 fok nagyon sok éjszakára felnőttnek is ,gyereknek is. 18-20 fok a javasolt hőmérséklet.

És hogy a kérdésre is válaszoljak,figyeld a kicsit,észre fogod venni a fázik. Én mondjuk ezt kevésnek találom, adnék rá egy bodyt,egy rugit és egy vastag hálózsákot. De úgyis fogod látni,hogy mikor jó neki.

2019. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért 18 fok baromi kevés, nálunk 22 van, ezt szeretjük, 20 fok is túl hideg nekünk, az alá pláne nem mennénk.
2019. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk nem is az volt a kerdes, hogy ki hany fokban fazik es nem fazik. Nem vagyunk egyformak, lehet ezzel uj dolgot mondtam. De sebaj.
2019. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!