Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok 10 hónapos...

Miben altatjátok 10 hónapos babátokat 26 fokos lakásban éjszaka?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy szál body és egy tetrapelenka.
2017. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

26 fokban én egy napozóban altattam egy nagyon vékony hálózsákban ami összesen egy réteg pamut. Pont 9-11 hónapos volt nyáron. 30 fokban pl egy szál pelenkában aludt, 28 fokban egy body-ban, 27 fok felett nem adtam hálózsákot, mert melege volt.

De ki kell tapasztalni, az én fiam szerencsére mindig hamar felébredt akkor is ha fázott meg akkor is, ha melege volt. Így megnéztem a nyakát-hátát és ki is derült hamar mi a baj.

2017. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk 25 fok van de én egy rugiban és hálózsákban altatom. Folyton figyelem mikor lesz neki ez meleg, mert amúgy izzadós. Lassan ha folytatódik ez a meleg csak rugiban fog aludni.
2017. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
body, vékony takaró vagy vékony hálózsák
2017. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ekkora korában body és véjony hákozsák. Most már 2,5 éves kezeslábas, demost meleg van már szoval az a napozos cucc(rovidujju/lábu) kezeslábas:)
2017. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!