Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatnátok vagy altatját...

Miben altatnátok vagy altatjátok 9 hónapos körüli babátokat olyan 24-25 fokos lakásban? ( Ruhára gondolok)

Figyelt kérdés
Elég rá egy rövid ujjú body meg egy hosszú nadrág plusz kis takaró nem vastag de jó meleg.
2010. nov. 6. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom hosszú ujjú,lábfej nélküli pizsamában és nem túl vastag hálózsákban alszik.Én rövid ujjút nem adnék rá,inkább valami vékonyabb,de hosszú ujjú legyen...
2010. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body, hosszú nadrág, takaró.

Ha alszik, ne fázzon!

2010. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ennyi rá!
2010. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bőven.

Nálunk is rövid bady és egy közepes hálózsák van rajta. A nagyon csak pelus, rövidujju póló meg hálózsák, de vizesre izzadja magát minden éjjel...ennél kevesebbet nem tudok rá adni.

2010. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 24 fokban egy rövid ujjú body-ban és vékony hosszú ujjú plüssrugiban érzi jól magát, de szerintem minden baba más ki kell tapasztalni mennyire fázós.
2010. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fúú, az jó meleg. Hosszú, vékony body és vékony nadrág. Vékony zokni és ennyi. Még betakarni sem kell. Bár azt is figyelembe kell venni, hogy minden baba más, meglehet, hogy ő fázósabb. Ez könnyen kiderül egy éjszaka alatt. Nekem a kislányom akkor alszik egész este nyugodtan, ha nincs betakarva, vékony alsó vékony hossz felső.(21C)Aggódtam mindíg, hogy kitakarózik, állandóan takargattam és akkor egy este keltük akár 5x is. Rá kellett jönnöm, hogy melege van és így alszik jól. 11 hós
2010. nov. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy hosszú ujjú bodyban és hálózsákban alszik a lányom. a hálózsák olyan, mint egy plüss maci, tehát nem paplanos, jó puha, de nem olyan vastag. lefekvés előtt jól kiszellőztetjük a szobát és a radiátor is félig le van zárva.
2010. nov. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fú az tényleg jó meleg. Az én fiam 20-21 fokban alszik jól, egy vékony pizsi (olyan mint egy vékony rugi) és egy ujjatlan, de paplanos hálózsákban alszik. Nincs betakarva. Néha meghülyül a termosztát, és felmegy 23 fokra a hőmérséklet nála, fel is ébred azonnal...
2010. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!