Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok 27 fokos...

Miben altatjátok 27 fokos szobában az 1 éves körüli babátokat?

Figyelt kérdés
Egész éjjel izzad, ezért ma már csak egy ujjatlan napozót adtam rá, remélem nem fázik meg. Egy textilpelussal betakartam, de azt hamar lerúgja.
2010. jún. 8. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy rövidujjú napozóban. Takarónak egy nagyon vékony babatakaró, amit szintén lerúg. :) 1 éves.
2010. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már egy évvel idősebb a fiam, de tavaly is ez volt, és akkor is, most is egy szál pelenkában alszik.
2010. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ujjatlan body,poló,zokni
2010. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body és vékony hálózsák.Takaróval felesleges próbálkoznom,mert 1 perc múlva már nincs rajta.Az,hogy meg ne legyen semmi takaró,az kevés lenne.Nagy dilemma ez ilyenkor... :)
2010. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mendy1025 ***** válasza:
Csak pelus,meg egy hálózsák.Lehetetlen betakarni:))
2010. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body,pizsama.
2010. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly volt 1 éves a fiam,és amikor meleg volt akkor csak egy pelus+vékony hálózsák.amikor picit hűvesebb akkor a hálózsák alá adok egy rövid ujjú bodyt!
2010. jún. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!