Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos babám naponta...

4 és fél hónapos babám naponta 8-10szer bekakil, és elég folyósat. Normális ez ha csak anyatejet kap? A súlyával nincs baj, mert 8kg.

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit sok. Nálunk is ez volt a helyzet 3,5 hónaposan. A doki normaflort tanácsolt, ami helyre is hozta az emésztését. Most 4,5 hónapos és napi 1-2 v néha 3 kaki van.
2008. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lányomnak nagyon régóta csak egy kaki van, néha kettő. Ritkán egy sem. De ennél több nincs.

Szerintem sem normális, említsd meg a dokinak.

5 hós anyuka

2008. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az sok. Nekem öt hónapos és napi egy kaki van néha kettő. Vidd le az orvoshoz és kérdezz rá. Biztos ír fel majd valamit.
2008. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez az állapot? Lehet, megfázott, vagy sok előtejet iszik. Hányszor eszik egy nap? Ezt fogja kérdezni a doki is, mert ha sokszor adsz neki keveset, akkor azért van ez így. Ha viszont nemrég óta tart ez, és eddig nem így volt, és 4-5ször eszik egy nap, akkor menjetek dokihoz, mert akkor viszont sok.
2008. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.Nem kell azonnal orvoshoz vinni,ha szépen hízik nincs semmi gond.Attól is függ milyen időként adsz neki enni.Nekem a kisfiam is 6 hónapos koráig naponta 8 alkalommal kakilt,most a kisleányom 5 hónapos és napi 8-9 alkalommal,de ha 3-4 óránként eszik akkor csak 3 alkalommal kakil.Mivel az anyatej nagyon hamar emésztődik meg,így ha óránként szopizik akkor az előzőnek valahová menni kell.Visszont ha csak pár napja van ez így akkor az hasmenés,és inkább keresd fel az orvosodat.
2008. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!