Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek neki karácsonyra?

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos lesz karácsonykor. Szereti a hangos,zenélő dolgokat, de leginkább az olyanokat amit/amivel lehet püfölni 😄. Fakanállal, dobozzal, papírral bármivel eljátszik egy ideig, de nem igazán köti le semmi hosszabb időre a figyelmét. Első karácsonyát szeretném különlegessé tenni. Tudom,hogy nem az ajándékozás a fontos, de mégis szeretnék neki egy hasznos, fejlesztő játékot, ami később is jó lesz, de most is tud majd vele játszani. Adnátok tippeket, nektek mit szerettek a 11 hónapos babátok? Az ár nem számít, de lehetőleg olyan legyen, ami Németországban is kapható.

2019. dec. 15. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulóasztal, mondjuk a fisher price, azt püfölheti :D vagy van a zongora tőlük. Hosszabb időre ezek se kötnék le de egy 11 hónaposnál ez teljesen normális. Fisher price van nálatok? Az enyémeknek semmit se sikerült tönkretenni ebből a márkából, sokmindent kibírtak. Sajnos így Magyarországról nem feltétlen tudjuk ott mi a választék.
2019. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen van Fischer price :) zongora már van neki 2 is.
2019. dec. 15. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét Jollyroom-on.
2019. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 babyboom567 ***** válasza:
100%
Amikor az enyém 11 hós volt a következő dolgokkal játszott.Cipőfűző,papucs, bármilyen kábel, pet palack,dobozok,konyhai edények, fakanál,bármilyen szórólap vagy hirdető újság,karácsonykor az ajándékok csomagolópapírja,szalagja.A kedvence egy régi kábeles egér volt amiről azt hittük nem működik,pedig de, most is azt használom:)
2019. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, az enyém is oda van azokért. :D Meg is csócsálja előszeretettel az újságokat,papirokat, mindent ami nem ehető.
2019. dec. 15. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:

13 honapos a fiam es kb masfel honapja vettem neki ezt:

[link]

Nagyon szereti. Amugy is imadnak ilyenkor utogetni, csapkodni es mindent csinalni, amivel zajt csapnak.

Nyilvan nem egyedul jatszik vele, mert nem piciknek valo elvileg, hanem leulok melle es sorban vesszuk a dolgokat es egyesevel mindent vegigprobal. Elso ket alkalommal mutogattam, hogy mivel mit kell csinalni, de azutan marfujta a fuvolat, sipot, raz, utoget, mindent hasznalgat ahogy kell.

Ezen kivul a bugocsigat szereti nagyon es es van egy gyerekzongorank (nagyobb gyerekeke volt), azt is szereti.

Elektromos jatekot nem irok, mert bar rengeteg van es nemelyiket szereti is, de egyik sem hozza akkora izgalomba, mint ez a zeneszerszam keszlet.

2019. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó ötlet, én is xylophont akartam venni, de ez így sokkal jobb. Köszi mindenkinek :) De azért még jöhetnek ötletek.
2019. dec. 15. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Én matatófalat csináltattam neki. Hétköznapi tárgyakat raktunk rá. Zipzár, régi telefon, szilofon, tükör, stb. Már 2 éves, de még mindig leköti. Legjobb befektetés volt.
2019. dec. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!