Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hogy adjam neki a teat/vi...

Most hogy adjam neki a teat/vizet? Vajon mi valtozott?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hos es eddig ugyesen megitta cumisuvegbol a teat/vizet. Most meg egyszeruen nem akarja inni. Befalja es csak ragja, nyelvecskejevel bokodi a cumit, de nem szivja, mindha nem tudna mit kell kezdeni vele. Nem tudom mitol lehet. Mindig kimosom jo alaposan cumisuveget, cumit, tehat nem ;ehet mas ize. Bar mostanaban miota felfedezte hogy tudja szopni az ujjat a hazugcumit sem fogadja el.

De tudom hogy szomjazik a melegben es nem tudom mit tegyek? Kanallal adogasam? Vagy szivoszalas poharbol?

Valaki volt meg hasonlokeppen? Hogy oldodott meg? Koszike elore is :)


2010. júl. 20. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pohárból! Az én lányom sem fogadja el cumisüvegből, csak a tápit. Ha úgy sem iszik, tápit adok neki.
2010. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idos a lanyod? En azert nem mertem poharbol megkinalni mert nem tudom hogy nem korai-e meg? :)
2010. júl. 20. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az újszülöttek is nagyon ügyesen isznak pohárból :) A fiamnak ha homeós vizet kellett adni, pohárból adtam, így "nem felejtette" el, itthon mai napig abban adok neki inni, most 8 hós.
2010. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: egyébként hasonlóan jártam csak a 6 hó feletti csőrikével, két hétig használta, aztán szerintem a Jana 2 dl-se miatt "elfelejtette", pedig utazáshoz szerettem volna ha használja, de így itthon maradt a pohár, ha elmegyünk valahova a Jana
2010. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pohárból, nekem 4 hónapos kora óta pohárból iszik a lányom, soha nem fogadta el a cumisüveget, sem a cumit. Ne gondold hogy kicsi még hozzá, nagyon ügyesek ők már picin is. Ahogy írtam is nekem 4 hónaposan kezdett el pohárból inni, és 7 hónaposan már egyedül ivott. Sok sikert!
2010. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!