Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készititek el babátoknak...

Hogy készititek el babátoknak a főzelékeket 10 hós babátoknak? Volt úgy hogy nem ette meg amit ti készítetek? És a boltit meg igen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már azt ette,amit mi. Ha véletlenül főztem neki,azt is úgy csináltam,ahogy nekünk szoktam. Igaz,hoigy nem főzök sem erősen,sem túl zsírosan.
2010. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 10 hósan még csak bébiételt evett, az én főztömet nem volt hajlandó. Akkor meg, ha megpróbáltam megtéveszteni, és bébiételes üvegbe töltöttem a főztömet - felismerte.

1 éves volt majdnem, amikor végre elfogadta a mi kajánkat.

10 hósnak én habarnám a főzeléket, de csak icipici liszttel és tejföllel, tejjel még nem. Rántást amúgy sem használok.

2010. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rántást nagyon ritkán csinálok, inkább habarni szoktam a főzelékeket, javarészt natúr joghurttal, kevés liszttel. Előfordult, hogy csináltam tökfőzeléket, és nem kellett neki, két nappal később viszont az üveges tökfőzelék marhahússal című kaját meg úgy bevágta, öröm volt nézni. :) Lehet, hogy éppen rossz napot fogtam ki.
2010. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon ritkán, de előfordul, hogy nem eszi meg.pont tegnap nem ette meg a májat,szerintem azért mert gyümölcsöt kevertem hozzá, nem zöldséget.sajnos a gyümölcsöt nem nagyon eszi meg, a zöldségeket viszont imádja.és azt figyeltem meg, ha üvegeset eszik nagy ritkán, akkor a kakija nagyon büdi, az én főztömtől meg nem.más nem vett ilyet észre?
2010. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!