Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális az újszülötteknél?

Ez normális az újszülötteknél?

Figyelt kérdés
Egész éjjel fent van, nagyrészt elvan magának vagy sír, néha elbóbiskol, nem tudom elaltatni, mert lehet hülyén hangzik, de az altatást úgy látom hogy játéknak fogja fel. Reggel fél 5 körül alszik el, és egyhuzamban alszik kb 6 hat órát, enni sem ébred fel. Tehát délelőtt 10-11-kor kezdődik a napunk. Rendben van ez így? Mit tehetnék hogy változzon? 4 hetes a baba
2019. dec. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felcserélte az éjszakát és a nappal.

Hogy próbálod altatni?

2019. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Befektetem az ágyába, vagy az ölemben van és simogatom, halkan beszélek hozzá
2019. dec. 19. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Sötétben, csendben? Minden este ugyanaz a rituálé?
2019. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, sötétben. A rituálé ugyanaz, csak gyakran tologatom pl a fürdés idejét, hátha segít ha korábban, vagy később fürdetem, de ahogy látom csak ront a helyzeten. Amikor altatom azt élvezi, "felpörög" tőle, de ha leteszem meg ordít.
2019. dec. 19. 19:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint ha magára hagyom
2019. dec. 19. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd annyit aludni reggel. Neked is lesz egy szar napod, de összeszorított fogakkal ki lehet bírni. Két óra alvás után keltsd fel. Tartsd ébren 4-5 órát, és dél-egy körül megint próbáld meg elaltatni. Hagyd aludni megint két órát, majd megint pár óra szórakoztatás. 8-9 körül pancsi, vacsi, lefekvés. Ne hagyd, hogy kialudja magát. Élesen váljon el az alvás és nem alvás. Ugyanazok a rituálék (én pl becsavarom takaróba), egyre nagyobb csendben, egyre nagyobb sötétségben. Ha altatod, mindig legyen sötét, a játékhoz meg akár az összes villanyt felcsaphatod.

Amikor ő alszik, aludj te is.


Nem fog első nap sikerülni, de 2-3 nap alatt beáll.

2019. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!