Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy hogy hónapok,...

Voltál már úgy hogy hónapok, vagy 1 év után szerettél bele a párodba? Lehetséges, hogy valakinél ilyen lassan alakuljon ki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az együtt járást követően? Szerintem pár hónap még rendben van, de az év már sok. Persze szép, ha valaki ennyire kitartó, hogy megvárja, míg a párjába szeret, de szerintem sokan kilépnének a kapcsolatból, mert nem érzik ugyanazt.
2012. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A megismerkedést követően gondoltam. Igazából a nagy vonzódás, a szeretet az elejétől fogva megvolt, csak én bele is szerettem, míg ő csak szeretett velem lenni. Viszont így 1 év után kezdem érezni, hogy egyre jobban ragaszkodik hozzám, jobban érdekli mi van velem, többet szeretne velem lenni.

Mentségére legyen, hogy egy hosszú, komoly kapcsolatának lett vége előttem, így a tétovázós időszakban még a sebnyalogatás is benne volt!

2012. febr. 29. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem így volt...nagyon lassan alakult ki bennem a szerelem kb. 9-10 hónap után...nem tudom h miért pont akkor. Addig csak tetszett, sokat nevettünk együtt, boldog voltam vele, de nem éreztem pl. pillangókat a gyomromban meg ilyenek, nem jöttem zavarba mellette. Olyan volt mintha a másik felemet találtam volna meg, így adtam neki esélyt. Életem legjobb döntése volt!

Ma már nem tudnám nélküle elképzelni az életem, 1 éve együtt élünk és 4 évesek leszünk májusban :)


25/N

2012. febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal 9 hónapig "csak"barátok voltunk,bár én szerelmes voltam belé,és ezt tudta Ő is.Amikor nálam bejött a képbe más(engem nem érdekelt,csak Ő akart többet)akkor érezte a párom is hogy ez már több mint barátság,hiszen féltékeny lett,ami barátok közt nem szokás.

Az első csók után felpörögtek az események,két hónap múlva összeköltöztünk,másfél év után összeházasodtunk,ezután másfél évvel megszületett a kisfiunk,aki éppen most másfél éves. :)

Sok boldogságot Nektek is!

2012. febr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan jó ezeket a történeteket olvasni! :) Köszönöm szépen, Nektek is sok boldogságot! :)
2012. febr. 29. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így volta, 6-7 hónap után szerettem a páromba, ő is olyan 2 hónap után, addig olyan jó volt vele lenni :)

Egyáltalán nem gond az ilyesmi, sőt talán tartósabb is lehet egy ilyen kapcsolat a véleményeim szerint.

Azóta is együtt vagyunk, 10 éve ő a férjem. Tehát nekünk bevált :)

2012. febr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, és ő tudta, hogy Te hogy érzel iránta?
2012. febr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én akkor meg tudlak nyugtatni, ugyanis számomra két év volt, mire kinyílt a szemem, számára, aki visszatekintve az első pillanattól megőrült értem, még több :D

egy rendezvényen ismerkedtünk meg (Valentin nap :), nálunk én voltam a szakítás utáni sebnyalogatás fázisában. elkezdett neten keresni, kitartóan, de sosem erőszakosan. fél évébe telt, míg kifogytam a kifogásokból, és találkozásra adtam a fejem. akkor, nyáron csattant el az első csók is, mégse szikrázott fel semmi. a következő szűk egy évben nem volt köztünk kommunikáció, természetesen facebookon egymás megtalálása után lendült ez fel :D

ősszel újra találkoztunk, újra csókolóztunk, majd 2 havonta, havonta, hetente többször, a végén őt hívtam, mikor gond volt otthon, és ideiglenes helyszín kellett a kutyámnak, őt hívtam, mikor kirúgtak, egyszóval barátok lettünk. minden alkalommal csókolózó barátok. :)

áprilisban álltam elé, némi bor után, hogy nekem ez a jól elvagyunk pocsolya nem elég. (pedig én se vallottam még be, magamnak sem, mit érzek, ő meg pláne nem...) bepánikolt, lerázott, némi bonyodalom követett még több bonyodalmat, de végül is azóta, 1 éve vagyunk együtt jóban-rosszban, fél éve együtt is élünk. :)

így visszatekintve, én valóban később szerettem bele, ő "az első pillanatban", de később vallotta be.

2012. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
88%
Én 4 év után szerettem bele a páromba. Azt gondolom, hogy ennyi idő kellett, hogy összecsiszolódjunk, hogy meglegyen az összhang. Voltak nehéz időszakai a kapcsolatunknak amikor kétséges volt, hogy képesek leszünk ezt folytatni. Ő az elejétől fogva szerelmes volt belém, én meg csak kitartottam mellette, mert én is szerettem őt, de szerelmet nem éreztem. Az évek alatt sokat változott ő is, és én is, és már tudom, hogy nem akarok mást csak Őt. Biztos hülyén hangzik, de így volt! Idén pedig össze is fogunk házasodni.
2012. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehetséges.Max.3 hónap, ha eddig nem alakul ki, akkor az már csak elfogadás-.

Akinél több idő, mondjuk évek az összekeveri a megszokást, kényszerelfogadást a mély valódi érzésekkel.

2012. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!