Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden boltban kapható pékárub...

Minden boltban kapható pékáruban van tojás? Gondolok a sima kiflire, kenyérre.

Figyelt kérdés
Egyre biztosabb, hogy 1 éves kisfiamnak tojás allergiája van. Viszont szokott kapni kenyeret, kiflit. Vajon ezekben is van? Allergiavizsgálatra csak szeptemberre kaptunk időpontot. Mit adtok azoknak a gyerekeknek akik tojás allergiásak?
2010. júl. 20. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a kenyérben, sem kifliben, zsemlében nincs tojás.
2010. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az jó lenne, ha így lenne. És a pogácsában, croissant-ba?
2010. júl. 20. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Van a közeletekben Lipóti pékség, vagy PékPont? Az én kisfiam, meg tejallergiás. Miután kiderült, ezt a két céget hívtam fel és mindkét helyről kaptam egy allergia-mátrixot, amiben benne van, melyik termékük milyen allergén anyagot tartalmaz. Ha írsz privit, szívesen átküldöm Neked!
2010. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a vizes zsemlében, kifliben nincs tojás vagy tojáspor. A kenyereket nem tudom. De esetleg miért nem sütsz neki otthon kenyeret, zsömlét? Belevágod az alapanyagokat a kenyérsütőgépbe, és pikk-pakk kész is. Abban tuti nincs tojás. Legalábbis nekem olyan receptem van.
2010. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lipóti pékség sajna nincs, arról már én is hallottam. Most megnéztem a PékPontot és abból van 1. Ők kimondottan tojás és tej nélkül sütnek?
2010. júl. 20. 15:47
 6/14 A kérdező kommentje:

15:46-nak

Itthoni sütésre már én is gondoltam, de nincsen kenyérsütő gépem. Elég drága lehet...

2010. júl. 20. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, egy sima pékség-hálózat. Csak amikor kiderült az allergia a fiamnál, akkor biztosan olyan termékeket akartam venni neki, amiben véletlenül sincs tejtermék, vagy tejpor. És egy Lipóti és egy pékpont van a közelben, szóval őket hívtam fel.
2010. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most nézetem, amit küldtek (mármint a PékPont-tól). Elég sok péksütijük van, amiben nincs tojás.
2010. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Miaju!

Akkor elmegyek hozzájuk és megkérdezem melyikek tojás nélküliek:-)

2010. júl. 20. 15:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarok erőszakoskodni, de jobban járnál ha elküldeném Neked azt amit kaptam tőlük. Először én is egyszerűen bementem az üzletbe és megkérdeztem az eladót, hogy melyik termékükben nincs tej. A nőci a sajtos pogácsával kezdte, szóval inkább hagytam...Amit viszont átküldenék az a PékPont minőséggyártási vezetője küldte át, szóval hitelesebb forrás.
2010. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!