Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok törtenténtek hasonlók...

Nálatok törtenténtek hasonlók 1 éves kor után?

Figyelt kérdés
Pl addig aludt szépen egyedül a szobájában majd egyszer csak nem tudott elaludni és onnantól veletek aludt?( ez még nincs de tartok tőle h lesznek nehéz éjszakák.Eddig egy nehéz sem volt!)Annyira anyás és hisztis lett h ha más családtag csak hajolt felé puszira bármire egyből hiszti,kapálózás és futás anyához? (Ez már van) Elesik kicsit jobban, nem elég ha felsegítem,vígasztalom,addig sír míg fel nem veszem. (Sima fenékrehuppanáskor nincs ez,csak kicsit komolyabbnál) El játszik,mászkál körülöttem,egyszer csak jön nyafizik,húzza a nadrágom,leülök hozzá h mi a baj, mosolyog és ott hagy,megy a dolgára. Milyen furcsaságok lehetnek még?

2019. dec. 24. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Pl addig aludt szépen egyedül a szobájában majd egyszer csak nem tudott elaludni és onnantól veletek aludt?( ez még nincs de tartok tőle h lesznek nehéz éjszakák.Eddig egy nehéz sem volt!)


Majdnem 4 éves volt, mikor este egy hangos dörgéstől úgy megijedt, hogy azóta is fél egyedül a szobájában pláne sötétben. Ez fél éve volt. Hónapokig kijárkált közénk aludni éjfél fele, azóta nem jellemző de megesik. Elaludni mondjuk sose aludt el egyedül, le kell mellé ülni.


"Annyira anyás és hisztis lett h ha más családtag csak hajolt felé puszira bármire egyből hiszti,kapálózás és futás anyához? (Ez már van)"


Jellemző. Az enyém visított, ha az apjával beszéltünk, hogy inkább rá figyeljünk.


"Elesik kicsit jobban, nem elég ha felsegítem,vígasztalom,addig sír míg fel nem veszem. (Sima fenékrehuppanáskor nincs ez,csak kicsit komolyabbnál)"


Nálunk felállástól ez volt, csak kézben nyugodott meg.


"El játszik,mászkál körülöttem,egyszer csak jön nyafizik,húzza a nadrágom,leülök hozzá h mi a baj, mosolyog és ott hagy,megy a dolgára."


Mosolyog mert olyankor biztos azt szeretné, hogy le is ülj hozzá és úgy figyeld. Egyre egyértelműbb eszközeik vannak kifejezni magukat és saját akaratuk is van, egyre erősebb.


"Milyen furcsaságok lehetnek még?"

Bármi.. Változnak folyamatosan.

2019. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!