Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges igy a baba, valakiv...

Lehetseges igy a baba, valakivel hasonlok?

Figyelt kérdés
Szoptatok, es egyetlenegyszer jott meg a mesim , febr. 14 en , atota semmi .. Egyebkent 15 honapos a babam . Amikor legkozelebb esedekes lett volna a mesim csak egy kis barnazasom volt es slussz. Ezutan 8-9 napra rettenetesen gorcsoltem .. De semmi ! olvastam h a szervezetem jelezhette a mesit ( ez igy volt elozoleg is ) es a beagyazodast is kiserheti eros mesiszeru gorcs. A mesiszeru gorcsok utan teszt ket nap mulva negativ lett. De a beagyazodas utan ( ha az volt) meg nem is lehet pozi nagyon .. Korai volt ugy tudom . Azt is tudom h szoptatas alatt minden mas de igy most ezt nen ertem mert hiaba mondogatom , hogy nem vagyok babas, egyre tobb tunetem van ami kisertetiesen hasonlo a babat varo idoszakom legelejere .Tapasztalatok ezugyben jol jonnenek .
2014. márc. 30. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor szoptatás mellett terhes lettem az első tünet az volt,hogy kevesebb lett a tejem.

Védekeztetek?Vagy szeretnétek másik babát?

2014. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vedekezni egyszer nem vedekeztunk pont a kovetkezo mesizos ido elott egy par nappal es azutan meg sem jott mar .Gondolkodtunk rajta, hogy ugy egy ev mulva megprobalkozhatunk meg egy babaval ..:)Amiatt nem vedeketznk mert mesi elott voltam mar es a szoptatas alatt elvben ugye nehezebben jon ossze ha egyaltalan osszejon .
2014. márc. 30. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2x lettem terhes szoptatás alatt.4 gyerekem van.

Légy türelmes és tesztelj később újra.

Mikor teszteltél pontosan?

2014. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel..

Nekem is negy gyermekem van , az idosebbek kozul a legkisebb is mar 11 eves lesz igy gondoltuk jo lenne neki is egy hasonlo koru teso :)8

2014. márc. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!