Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák, titeket is...

Kislányos anyukák, titeket is zavar ha fiunak nézik fülbevalós, kislányos színekbe öltöztetett, de rövid hajú, fius kinézetű kislnyotokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én rózsaszínbe öltöztetett,szoknyás,hosszú hajú,lányos kinézetű lányaimra is rákérdeznek néha,h kisfiú?kislány?

Sztem néhány idősebb úgy van vele, a legbiztosabb,ha rákérdez.:DDD

(Egyébként a kedvencem,mikor mondom,h lányok, a válasz:nem baj, a lényeg,h egészségesek.:DDD)

2010. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavar :P . a kislányomnak is van fülbevalója (belövős,gyémánt formájú) és rózsaszín-sárga, élénk színű szoknyákba van mostanába nyáron, de a haját mindig levágatom, és felzselézem neki alul. egy pár éve nagy divat volt felnőtteknél, de az én kislányom nagyon cuki így, és ő is kedveli :))sokszor nézik a zselé miatt fiúnak, de rögtön mondom hogy Angélának hívják,és minden rendeződik. 15/N
2010. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
utolsó 15 éves vagy?????????????
2010. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Majdnem mindig tudok rajtuk nevetni. Az igaz, hogy zavaróbb, amikor nem kérdezik, hanem közlik, hogy milyen aranyos kisfiú.
2010. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amikor még kisfiú voltam engem meg kislánynak néztek...

Anyukám kifejezetten jól szórakozott rajta, én viszont nagyon morci tudtam lenni ilyenkor:)

2010. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Anyámat nem zavarta ez, velem kapcsolatban. Legalábbis ezt mondta. Csak az, amikor a "gyerek" szó egyesknél fiút jelölt, és elvégre, én mint lánygyermek, nem lehettem "gyerek". :/
2010. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

17:12 vagyok, 17:14-nek:

igen..becsúszott az Angéla és nem szerettem volna elvetetni :)

2010. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva volt. Mikor még a fiamnak nagyobb haja volt, mindenki óvatosan kérdezte, hogy "ugye, kislány?". Én meg mondtam, hogy "kisfiú!" És nem értettem miért hiszik lánynak...Aztán rájöttem. A hosszabb haja + az édi pofija miatt:))
2010. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt a magyarázatot kaptam, hogy azért nem tudják, mert sárga a babakocsi és abban lehet fiú is, lány is. Mondtam nekik, hogy akkor talán nézzenek bele és akkor lehet, hogy könnyebb eldönteni, hogy mit látnak! :-D
2010. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem a kékbe öltöztetett fiamat nézik sokszor kislánynak,mert nagyon szabályos,bájos pofija van.szokott zavarni, de ez van
2010. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!