Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orr folyás és fogzás lehetsége...

Edus83 kérdése:

Orr folyás és fogzás lehetséges tünet? 6hós lányomnak csak folyik a nózija olyan vizes, nem olyan amilyen szokott lenni ha náthás!

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Hú ezt hülyén fogalmaztam meg:)!!!Szóval ha nő a fogacskája folyhat a a nózija???
2010. júl. 20. 18:38
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogzás lényege, hogy az immunrendszer legyengül és könnyebben kap el bármit is a gyerkőc. Vagyis igen, lehet. De a lényeg, hogy ez nem a fogzás tünete, hanem egy gyenge betegségé, ami egy picivel erősebb immunrendszernél elő sem jönne.
2010. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem a fogzástól!!!!!
2010. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzás tünete! Az én lányomnak is folyton tele volt az orra, állandóan hordtam orvoshoz, hogy megfázott. Ő meg megnyugtatott, hogy ha vízszerű, nem zöldes-sárgás a váladék, akkor nincs bakteriális vagy vírusfertőzése, hanem valószínűleg a túlzott nyáltermelődés miatt a nyála visszafolyik a garatba, onnan az orrba, ha fekszik a gyerek.Attól szörcsöghet, folyhat az orra. Azért vidd el orvoshoz, ha nyugtalan vagy.
2010. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!