Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos fiam miért nem...

15 honapos fiam miért nem alszik éjszaka?

Figyelt kérdés
Eddig ataludta az éjszakákat vagy 1x kelt, most szinte egész ejjel fent van, sír. Nappal semmi baj, nevet, játszik.
2019. dec. 28. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyerekek változnak.

Mozgásfejlődés? Ha esetleg nem járna még. Szeparáció.

Fogzás? Front? Túl sok inger, nincs lefáradva. Idegrendszeri érés. Hideg van meleg van. Stb stb stb.

A gyerekek változnak..

2019. dec. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az jo :D xD
2019. dec. 28. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk is ez volt egy darabig,mondjuk nem minden nap és nem egész éjjel. Azért sírt mert erőltettem hogy aludjon (Nem engedtem ki a szobából,nem kapcsoltam villanyt) így inkább hagytam hagy játszon,villanyt kapcsoltam,mert nem akartam hogy sírjon. Volt hogy 3 órát is fent volt így éjjel. Viszont reggel nem hagytam sokáig aludni max 9 ig mert akkor megint csúszott volna minden.Szóval voltak ilyen napok.Szerencsére csak pár hónapig tartott.kitartas
2019. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 11 hónapos fiam se aludja át az éjszakákat sajnos. De màr annak is örülök, ha nem kétpercenként kel, hanem 3-4x/éjszaka. Nálunk most fogzás van, meg lehet szeparációs szorongás is közre játszik. Kb. 2-3 hónapos koráig átaludta az esteket.
2019. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alszik csak ébred. Fel órája raktuk le de mar másodszor kelt.
2019. dec. 28. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!