Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Vissza szoktátok...

Anyukák! Vissza szoktátok nézni a "régi" babás kérdéseiteket?

Figyelt kérdés
Én néha visszaolvasok egyet-egyet, és jókat mosolygok azon, mennyire kétségbeestem, mert minden olyan új volt, és minden olyan bizonytalan - talán én magam a legbizonytalanabb első babásként - most pedig már olyan bagatellnek tűnnek azok a problémák, és a mostani eszemmel már annyira kézenfekvőnek tűnnek a megoldások.
2010. júl. 20. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én az első kérdésemen mosolygok mindig: anyukák, jajaj nem érzem terhesnek magamat, nincsenek tüneteim, biztos baj van, 10 hetes vagyok.... Azóta már másfél éves a "nincstünetem" :D :D :D
2010. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

:-)


Ez aranyos!

Akkor ő egy tünetmentes tünemény!

2010. júl. 20. 22:03
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én vissza szoktam olvasni, nagyon jó nosztalgiázni, emlékszem mennyire kétségbe voltam esve amikor kiderült, hogy terhes vagyok, akkor találtam rá erre az oldalra, és akkor tettem fel az első kérdésem, hogy jajj, most mi lesz:) Azóta 20 hónapos a fiam, és nagyon jó érzés visszaolvasni :)
2010. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És ugye milyen hihetetlen, hogy ennyire rohan az idő?

Hol vannak már a hasfájós kétségbeesések, az éjszakai etetések, meg a többi hatalmas probléma?!


Jöttek helyette újabbak, amik aztán majd újra feledésbe merülnek, és csak "visszaolvasva" emlékszem majd rájuk.


Az én kicsim másfél éves kis anyaboldogító!

2010. júl. 20. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is visszaolvasom, bár nekem az első tünetem sajnos nem maradt meg, de még mindíg kapok rá választ. Azóta 24 hetes terhes vagyok.
2010. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon édes sztorik!

Mindjárt meg is nézem mi volt az első kérdésem itt, már nem is emlékszem. Mostantól néha visszalapozok majd. :-)

2010. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen,most visszanéztem kicsit,nagyon vicces vagyok:-)
2010. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Visszanéztem egyet belinkelek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Mostmár én is ugyérzem,hogy nem fázna fel.Ezt a kérdést 1éve tettem fel.

2010. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ezen is mosolyogtam, én írtam ki...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Aztán megoldódott ez a gond, és jött a mászás, és ugyanígy volt minden, aztán az is megoldódott, és jött a felállás, aztán jött a járás, aztán most már nem jön semmi mozgásfejlődési dolog, mert már ügyesen rohangál a törpöm. :-)

2010. júl. 20. 22:17
 10/14 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Már várom nagyon ezt a korszakot, pedig ijesztgetnek, hogy "majd, ha szaladhatsz utána..." De azért úgy várom, hogy ami addig lesz, azokat sem hagynám ki, úgyhogy türelmes vagyok csak kíváncsi! :D
2010. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!