Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposan allandoan éhes,...

15 hónaposan allandoan éhes, ilyenkor van növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja nem kert enni éjszaka, nem is ébredt, max 1x pár percre. Most 1 hete korog a hasa éjszaka, és nem tud aludni. Nappal is jó étvágya van, sokat eszik este is, mégis éjszaka éhes.
2019. dec. 31. 03:33
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Szia,Sortárs!

Elvileg 14 hónaposan van növekedési ugrás egy táblázat szerint. De lehet,hogy nálatok most jött el.

Én a 8 hónaposommal élem át már hetek óta. Nála a 34.heti lehet szintén a táblázat szerint. Most ébredt harmadjára. Én is adok neki tápszert (nem minden ébredéskor),most igen. Éppen hűl.

Kitartás! Egyszer elmúlik. Én is ebben bízok,bár már zombi-üzemmódban vagyok.

Adjál neki te is enni,mást nem tehetsz. Túl kell élni😃.

2019. dec. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt a táblázatot elküldened? :) sehol nem tálaltam semmit rola
2019. dec. 31. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Telefonról nem tudom,hogy kell linkelni,de ha beirod a google-ba,hogy növekedési ugrás,ad ki oldalakat.

Ez a táblázat az első oldalon van,a cím tartalmazza ezt: anya,gyere.

Meg fogod találni. Írj vissza,hogy sikerült-e.

(1)

2019. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg tálaltam köszönöm. :)
2019. dec. 31. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit,örülök neki😃.

És még egyszer kitartást!

2019. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kisebb lányommal jártam így 15 hónaposan (7 hetesen már nem kelt éjszaka enni). Éjjel 2-kor felkelt és nem bírt visszaaludni, sírt, vergődött, hajnali 4-kor megetettem, egyből elaludt. Következő nap ugyan ez. 3. nap kapásból beadtam a kiságyba 1 üveg tejitalt, megette és aludt is. Ez ment 1 hétig és le is szokott róla.
2019. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!