Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szeles a baba?

Nagyon szeles a baba?

Figyelt kérdés

1 hetes kóra óta nagyon nehezen jön ki éjszaka a pukik általában hason alszik nagy nyögések árán jönnek csak ki. Napközben könnyebben. Mitől lehet ez? Használtam már mindenféle cseppet de semmi nem könnyíti meg az éjszakát

13 hetes a baba


2020. jan. 3. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Életkori sajátosság. Ha anyatejes, a saját étrendeden tudsz kísérletezni, mitől fáj neki kevésbé.


Nekünk az Espumisan bevált. Meg tornáztatom.


Amúgy: egy hónapos kora után nem számoljuk hetekben a korát. Hasonlóképpen nem lesz 21 hónapos se, csak majdnem két éves.

2020. jan. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a levegő bemegy, az kibis jön.

A helyes és kitartó büfiztetéssel tudod elkerülni.

A cseppek többsége abban segít, hogy elaprózza a pukiz.

Nem okoz akkora görcsöt, cserébe isőben elhúzza.. sok kicsi puki jön.


Ha megtanulja egysuerre nyomni és ellazítani a záróizmát, akkor már nem lesz gond.

Ez pedig idő.


Csak végső esetben érdemes szélcsőhöz nyúlni, mert az ezt a tanulási folyamatot gátolja, tehát tovább jelentkeznek a problémák.


Nálunk egyértelműen az segített, hogy türelmesen kivártam a büfi megjelenését. Akár evés után 10 perc is volt a hasfájós időszakban.

A sok levegőt pedig az erős tejleadóm okozta...

2020. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Püfik jönnek rendszeresen az elején volt nehéz de már még tanulta, a pukik azok amik hajnalban nagyon nehezen jönnek ki :/ nekem is erős a tejleadóm
2020. jan. 3. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!