Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a franciaágyban altatják...

Akik a franciaágyban altatják a babát maguk mellett/között: milyen széles az ágyatok? Ha a szélén van a baba, raktok rá leesésgátlót?

Figyelt kérdés

Mert nálunk az van, hogy mivel sokat szopik, ott altatom már egy ideje, hogy én is tudjak pihenni, és minden második szopinál az ágy szélén hagyom, úgyis az a cici lesz a következő, de félek, hogy nemsokára elkezd forgolódni, és akkor kell majd valami leesésgátló.

Ki hogy csinálja?



2012. dec. 16. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát..igen, könnyen leeshet majd. Nem tudom milyen gyakran szopizik? próbáld meg hogy a második szopinál beteszed a kiságyba. így szoktatod a kiságyhoz, nyugodtabban pihensz ha nincs ott és nem kell attól tartanod, hogy leesik. Az én lányom 11hónpos és 2x leesett. :(
2012. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz tényleg nagyon!Az én fiam is lesett 1hete:( 6hónaposan.Én azóta közénk teszem amikor ott van,nem a szélére.
2012. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes korától 3 és fél hónapos koráig aludt köztünk a lányunk. 180 cm széles az ágyunk és mindig, kivétel nélkül középen feküdt.
2012. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
180x200as ágyunk van. Én mindig közénk tettem.
2012. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekemnél az elején az éjjeli szekrény és ágy közé raktam egy nagy díszpárnát és volt egy plusz paplanunk azt összegöngyöltem és az ágy szélére tettem. Amikor pár hónaposak elmúltak és kezdtek forogni meg elkúszni álmukban akkor a paplan helyett még két díszpárnát tettem az ágy mellé amit az egyik ebédlős székünkel támasztottam ki. Most hogy megszületett a második babám mindketten velem alszanak, ezért a másik oldalra is tettem párnákat szerencsére a fal és az ágy között pont annyi hely van hogy a nagy párnák kitöltik :)

Elég nagy kavalkád van most a hálóban de pár hónap mulva majd megváltozik.

2012. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egy fotelt toltam az ágy mellé:).
2012. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy a kiságy ott van az én felemen, az ágy mellett.Egy henger alakú párnát teszek oda.Bár, ha nem alszom be, akkor mindig vissza teszem a kiságyba :)
2012. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az ágy a sarokba van tolva, ott alszik a lányom, mellette én, mellettem a férjem. Az ő oldalán a (már 2 hónapja) leszerelt rácsú kiságy, amiben délután és néha éjjel is alszik .- már nem szopik egy pár hete. A kiságyhoz egy fotel van tolva, így lényegében 3 oldal zárt. Egyszer esett le, amikor megtanult hátrafelé mászni és letolatott álmában kb 5-6 hónapos korában. Az ágyunk 170x200 cmes
2012. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... Hát igen, nálunk 160 széles az ágy, és éppenhogy elférünk.

Baromi gyakran szopizik még, akár 1-2 óránként, ezért nem rakom be az ágyba, ha erről leszokik, akkor a (szobánkban lévő) kiságyba teszem majd, de most sok energiát megspórolok, hogy nem kell éjjel 5x felállnom.

Kitalálok vmit a leesés ellen...

2012. dec. 16. 18:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyétek le az egyik oldalát és rögzítsétek a te feledhez a kiságyat :)
2012. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!