Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Wind und Wettercreme ilyenkor...

Wind und Wettercreme ilyenkor is kenhető a baba arcára? Vagy ez csak a hideg szeles időben használatos?

Figyelt kérdés
Akartam venni krémet az arcára, de sehol nem találtam és most tanácstalan vagyok, ilyen időben mit kell használni.
2013. ápr. 22. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
miért akarod mindneképp kenni? egyébként ilyenkor már naptejet tegyél mert nagyon erős a nap. sőt uv sugárzás egész évben van. Mindneképp figylej hogy természetes összetvős krémetket ahsználj az érzékeny bőrére. A késöbbi bőebetegségeket gyakran okozzák a boli drogériás, kutyulékok amik tele vannak szintetikus összetevőkkel. (kozmetikus vagyok)
2013. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom kenni mindenképpen. Csak olvastam, hogy szokták kenni a babák arcát ilyenkor is. Ha árnyékban van , akkor szerintem nem kell, napra meg nem viszek ki 3 hónaposat. Úgyhogy én sem nagyon értem a dolgot... :(
2013. ápr. 22. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
e kend még a bőrét. nagyon érzékeny én azzal sem kentem volna amit irtál. Komoly irritációt okozhat.
2013. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyszer kentem csak rá,úgy kaptuk a krémet.

Ok , nem kenem semmivel. Köszi a választ.

2013. ápr. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!