Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Kevesebbet eszik, eddig 130 milit evett 3-4, óránként, jelenleg úgy kell a 100-at belenyomni. Sír egész nap, kakilni nem tud, szélcsőre sem. Vettem másik tápszert, hátha nem ízlik. Abból is keveset eszik. 70 miliig eszik mint a ló, aztán egyszercsak elvágják és hat büfiztetés meg könyörgés után 100-at megeszi. Pisis pelus van elég. Szerintetek mi baja van? A kaki? 3 naponta tud kakilni, nagyon megfogja a tápszer. 10 hetes
2020. jan. 6. 03:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ez teljesen átlagos szerintem. Próbáljatok más pózt, esetleg más tápszert.
2020. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Masszírozd a pociját sokat, nyomkodd fel a lábait, lehet a hasa is fáj, de az a 3 nap is soknak tűnik úgy olvastam, a tápszeres babàknak naponta "kell" kakilnia. Orvos mit mondott?
2020. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk orvoshoz. Nem fáj a pocak. Masszírozom és torna is van. Olyan mintha a torka fájna. Nyelésnél fintorog
2020. jan. 6. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, amiatt is ehet kevesebbet..az enýé. 1 hónapja volt beteg, az első két napban semmi pépet nem evett csak anyatejet...aztán újra megjött az étvágya szerencsére.
2020. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!