Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 2 hónapos baba átalussz...

Ha egy 2 hónapos baba átalussza az éjszakát (10-11 órát), nappal mennyi az alvásigénye?

Figyelt kérdés
Baj,ha csak fél órákat alszik nappal? Kipiheni így magát?
2010. júl. 21. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

nem baj, kipiheni. a babák tudják, hogy mennyit kell aludniuk. (épp úgy, ahogy tudják, hogy mikor kell enniük, stb. :) )


ne aggódj, minden oké.

2010. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom két hetes kora óta végigalussza az éjszakát.

Most egy éves, este 8kor lefektetem, reggel 7/ha meleg van 10kor!/ kel.

Napközben 2-4x alszik.

Azt saját maga tudja, hogy mennyi az igénye. Nálunk van, hogy fél órákat alszik nap közben, de van, hogy 2.5 órát.


Szóval ez nagyon változó!

2010. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is tudják, de valószínüleg érzik, hogy mennyi alvásra van szükségük. A körülmények nagyon fontosak. Ha megvan a megfelelő, nyugodt környezet az alváshoz és mégsem alszik, akkor valószínüleg neki ennyi elég. Az én gyerekeim azután is 1-1,5 órát aludtak nappal az étkezések között, hogy átaludták az éjszakát. Amúgy az a 10-15 perc, amíg fent van enni egy baba, nem sokkal rövidíti meg az alvásidőt. Szóval nem alszik lényegesen többet azért mert már nem kel fel enni éjjel.
2010. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!