Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hos baba alvasigenye?

11 hos baba alvasigenye?

Figyelt kérdés
2 verzio van:alszik delelött, de akkor du. nem, mert 6 kor nem rakom le aludi vagy nem alzik delelött, de akkor eleg nyügös es alszik delutan rendesen.Szoktatok a babaitokat deleött "ebren tartani" a delutani alvas javara?
2011. aug. 10. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenkor már ez úgy zajlott, h fél12 körül kezdünk ebédelni, és utána aludt 3órát. Most másfél éves, és délben kezdjük az evést. Mára már nagyon jól kialakult.

Én húztam az időt. Könnyebb volt 1órát délben, meg 1órát este nyűglődni, mint este 2-3órát. Mert ha hamar letettem, akkor délután 5körül már iszonyt volt a gyerek. De ha akkor is letettem, akkor meg este nagyon elcsúszott a fektetés. Szóval inkább húztam a délelőttön. Viszonylag hamar hozzászokott.

2011. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pont úgy ahogy az első írtaén is úgy csináltam csak 13 hósan érett meg az 1 alvásra!
2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!