Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kólikás babátokat hagyjátok/me...

Kólikás babátokat hagyjátok/meddig hagyjátok sírni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Semeddig.

Harombol ketto kolikas volt hetekig. Felvaltva dajkaltunk a ferjemmel. Seta, torna, masszas stb.

2018. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Semeddig. Az már más, hogy bármit csináltunk esténként, csak percekig volt csendben egészen addig, míg be nem ájult, de nem hagytuk magára, hogy "na bőgj!", hanem próbálkoztunk. Ringatás- popó rázogatás, dúdolás, pocaktorna, masszázs... (meg az összes csodaszernek mondott csepp)
2018. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A kólika miatti sírás nem hiszti, hanem fájdalma van, kellemetlenség éri. Nem szabad sírni hagyni, ez nem arról szól.
2018. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Semeddig !!!
2018. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a kettes. Próbalkoztunk, nem hagytuk magára. Persze volt hogy a kezunkben is uvoltott de legalabb probaltuk megoldani. Egy percet nem hagytuk volna ot sirni.
2018. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Semeddig. Próbáltunk folyamatosan segíteni rajta, hol levesebb, hol több sikerrel.
2018. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Semeddig szintén.

Nem tudom hány kört tettem meg a lakásba, de csak ölembe volt jó neki, babakocsiba tologatva szintén, aktív egy időszak volt a hasfájás kor az biztos.

2018. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hagytuk sírni. Szerencsére nálunk hamar meglett a megoldás: hordozókendőben nem sírt, nagyokat rotyogott, büfizett, és megnyugtatta a testmeleg.

Mire ez az időszak elmúlt, jött a fogzás. Csak a hordozás vált be.

Lefogyni is segített, hogy jó sokat hurcolom a popsiját, sose volt ilyen vékony a combom. :)

2018. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltam hagyni, mert már teljesen ki voltam bukva. Életem leghosszebb 7 perce (és 11 másodperce) volt.

Utána max akkor hagytam, ha nem tudtam hozzá menni, mert éppen a zuhany alatt álltam vagy a vécén ültem.

2018. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Még ha nem azért sírt sem hagytam sírni.
2018. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!