Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg annyira rosszak a...

Tényleg annyira rosszak a johnsons termékek? Kinek vált be? Tapasztalt valaki a levendulás babasampontól hasonlót (többi lent)? Mikortól használtátok?

Figyelt kérdés
Kaptunk ajándékba johnsons bedtime levendulás babasampont. Tegnap megmostam vele a 10 hetes kislányom haját és 8 órakor úgy bealudt, hogy csak reggel fel10kor kelt fel. Maskor éjfélnél előbb nem alszik el (akkor is fel10kor kel). Lehetett ez a levendula nyugtató hatása mitt?!

2020. jan. 6. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet. De bármi mástól is lehetett.


Amúgy nekünk bevált a sárga fürdetőjük.

2020. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fizetnének érte sem használnám a gyerekeken ennek a márkának a termékeit... nézd meg az összetevőlistát. 😕
2020. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem magamnak Johnson babasampont, hogy az biztos jó...hát ment a kukába sajnos teljesen kiszßrította a fejbőröm, akkor fogadtam meg h soha nem veszek ilyet a gyerekemnek. Mi Lansiloh-:t és Himalaya tefmékeket hasznàlunk. Levendulás fürdető az egyik...nem vettem észre hogy leszedálná a 9 hónaposom 😅
2020. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tele van kemikaliaval.

Mi a Gabi termékeket használtuk. Nem. Volt baja tőle. 😊

2020. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy attól aludt volna.

Én is jhonsonst használok a gyerekeknél.

Mindig rosszakat hallottam róla amikor az első gyerek született a szobatársam megkérdezte a kórházi védő őt a jhonsons termékekről, ő azt mondta hogy itt a hiedelmekkel ellentétben nem ártalmas, semmi nem kerül ki ami konkrét ártalmas lenne, igazából ha nincs baja tőle nyugodtan használhatod.

A kislányom pl a neogranormonos tusfürdőtől pattogott ki

2020. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is azt használtam a babámnál, ő jó alvó volt amúgy is
2020. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés beültette a bogarat a fülembe. Van egy nagyon-nagyon rosszul alvó 5 évesem, megvettem neki a sampont és a tusfürdőt is. Negyedik napja úgy alszik, mint a parancsolat. Előtte még 10kor könyörögni kellett neki. Tegnap már 9kor aludt. Ma 8kor. Szóval köszi a tippet, kérdező :)
2020. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!