Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres baba hozzátáplálása?...

Tápszeres baba hozzátáplálása? Reflux?

Figyelt kérdés

6 hónapos elkezdtük a hozzátáplálást. Ti először a bevezetett kaját kóstoltatjátok/etetitek amit kér és utána a tápszert?

Picit mumus nekem ez a dolog azért kérdezem:)


Napi 1x vagy 2x adtok neki?


Arra gondoltam most mindig 11kor kap kb, de délután pár kanál sinlacot is kapna( azt már evett).


Reflux:

Sokat bukik,kaki gond miatt a Milumil komfort1-et eszi 2adagolókanál sűrítővel( 200milit eszik/evés), doki nem javasolt cserét.

De sokat bukik ezt kinövik? Mióta hason van rossz nézni...és 5x átöltöztetem.

Gondolom ez a hason játszás stb nyilván kihozza neki :(

Ti babátok mikor nőtte ki?


2020. jan. 7. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyèm most 5 hónapos ès màr 4 hònapos kora òta eszik főzelèkeket.Szintèn tàpszeres.

Nagyon szeret mindent, ès ùgy is javasoltàk ha így van akkor minden fő ètkezès között. Tehàt 2-3 òrànkènt eszünk.Merthogy kivàltani mèg nem kell, bàr lehet h 6 hònaposan màr igen.

6-7szer eszik így egy nap.


Bukni ő is bukik, nem csak a sok forgolódàstòl, elötte is bukott, aptamil sensiviàt kap.Nem hinnèm h refluxos lenne, egyszerűen kitornäzzàk..

2020. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most megevett 7 kiskanál édesburit..szerintem evett volna még de pár napja kezdtük csak az egészet. 4.5hósan elkezdtük de a doki mondta haggyuk a bukás stb miatt. Így tudom hogy az almát,krumplit,édesburit sütőtököt tudja enni.


Fő étkezések között többször adsz neki?


Akkor pl az jó hogy 11körül a tápi előtt adom és azt megissza rá. Aztán délután kap rizst még.


Csak nem tudom mennyire fokozatosan vagy amennyit kér.( szerintem mindent betolnaXD)

2020. jan. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!