Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában a ti babátok sem...

Mostanában a ti babátok sem eszik rendesen?

Figyelt kérdés
Eddig olyan szépen evett,most meg szinte semmit.
2010. júl. 21. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ők sem kívánják annyira a kaját!Kislányom 4,5 hónapos és 8 kg! egy hetesen már a 100mlt megette ,ma pl.60mlt! csak!Anyatejes !!de így is kibírja a 3-4 órát!volt amikor 190ml-vel 3 órát sem bírt!érdekes!anyatejesek vagy tápszeresek vagytok?és mennyi idősek??
2010. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 és fél hónapos,már eszik mást is,nem csak tejet.
2010. júl. 21. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A hőségtől van, az én 8 hónaposom sem eszik annyit, mint eddig...
2010. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hol zabálna mostanában, hol meg alig-alig, szerintem a meleg miatt.A folyadékpótlás most a legfontosabb, nem erőltetem a kját, ha nem kéri illetve gabonapépet adok neki üvegből, hogy laktassa.19 hónapos kislány anyukája
2010. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is 7,5 hónapos és pont azzal kinlódunk hogy nem akar enni,ugyhogy most inkább laktatóbbat adok neki amennyit megeszik. Gabonapelyhet keverek a gyümibe is meg a főzelékbe is, de volt már olyan is hogy a főzibe kevertem a kedvenc gyümölcséből csak hogy egy pár falatot megegyen. (a tizoraival elvolt 7 órahozzáig és vizen kivül nem fogadott el semmit)
2010. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nekem még azt is ajánlották, hogy etessem a délelőtti órákban főzelékkel mert akkormég hüvös van és jobban elfogadja a kaját.
2010. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!