Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralásra milyen ételeket...

Nyaralásra milyen ételeket tudtok mondani ami hamar meg van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
étterme és büfé. ha nem akarsz fözni akkor fizessetek be félpanzióra. délben meg eég egy hoddog
2010. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lecsó, rakott krumpli, paprikás krumpli, sült tojás, tükörtojás, sonkás-gombás tojás, túrós-mákos-diós tészta, bolognai spagetti (üveges szósszal), előfőzött tortellini, pulykatallérok hasábkrumplival, lehet grillezni vagy nyárson sütögetni, bográcsban főzni...
2010. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szokásos és utált paprikás krumpli, lecsó, rántott parizer-rizzsel... hirtelen. Ez mindig volt...

Amúgy ha van sütőd, szerintem legegyszerűbb a húst befüszerezni, krumplit tenni mellé és megsütni.

Csorsan megvan a paradicsomleves, húsleves kuktában, pöri kuktában...

2010. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tésztafélék, virsli, sült krumpli, rántotta.

A főzelékek is hamar megvannak, kérdés van-e fagyasztó, hogy a mirelit babot, borsót betedd (a rakott krumplinál tuti hamarabb megvan).

2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a múlthéten voltunk nyaralni, én azt csináltam, hogy előre elkészítettem a kajákat és lefagyasztottam, a szálláson meg ugyanúgy beraktam a fagyasztóba és mikor kellett csak kiengedett és már volt is mit enni. Bár azt nem tudom, hogy ahova mentek milyenek a körülmények.
2010. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!