Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Digitális lázmérő helyes...

Digitális lázmérő helyes használata?

Figyelt kérdés

Sziasztok segítenétek légyszi?

Első babás anyuka vagyok, és a kisbabám most először beteg.

Popsiba mérem neki es tudom, hogy le kell vonni fél fokot.

De anyósom azt mondta miután csipog még hagyjam benne addig amíg megy fel fele.

Pl. 37,4 nél csipog de még fel megy 37,7 re .

Tényleg így kell csinálni?

Mert akkor nem is lenne lázas. Így meg ugye hőemelkedése van. Segítsetek?


2020. jan. 9. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Úgy lesz pontos a mérés, ha addig hagyod bent, amíg még változik a mért hő - csipogástól függetlenül.
2020. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell a fenekébe dugdosni semmit szegénynek, egyrészt. Másrészt ha lázas, de jól van, akkor nem kell csillapítani, de ha nyűgös, akkor hőem. nélkül is adhatsz neki Nurofent, mert biztos fáj valamije. Harmadrészt azért csipog a hőmérő, mert annyit mért.


Ha nagyon méregetni akarsz, vegyél egy homlok vagy fülhőmérőt, azzal a gyereket sem kínzod és pontosabb is.

2020. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor mérem neki, mikor nyűgös és melegebbnek érzem, nem kínzom a saját gyerkem!!
2020. jan. 9. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Pocsékok ezek a digitális mérők várj még csipogás után ahogy az 1 írta, míg már nem változik a hő.A legújabb ,,szuper" digitális lázmérőnk pikk-pakk becsipog, aztán meg még jó fél fokot feljebb megy utána.
2020. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2: nekünk a homlok mérős kuka. 3x egymás után teljesen mást mutatott, a normál hőtől a magas lázig. Semmit se ér. Magamon is kipróbáltam. Csak a hagyományos működik rendesen.
2020. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a legolcsóbb vacakra gondoltam, nyilván. Szívkórházban a frissen műtött babákat is ezzel figyelik, ami nekünk van (ott kérdeztem meg, melyik típus pontosan). Tökéletesen pontos eredményt mutat.
2020. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Én sem olcsó vacakot vettem a kínai piacon :D

10 ezer körül volt, gyógyszertárban vettem. Azért ennyiért már elvártam volna a normális működést.

2020. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!