Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvos azt mondta...

A gyerekorvos azt mondta nyugodtam kilehet törölni kislány nemi szervét törlőkendővel, a bőrgyógyász azt mondta csak sima víz. Így is tettünk begyulladt, a sima víz a bacikat nem viszi le, Akkor most mi a helyes ápolás menete?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Magadnak hogy csinálnád ? Úgy csinald a gyerekkel is.
2018. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kitöröltem nekik popsitörlővel. Sosem gyulladt be nekik..
2018. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Én lemostam mindig a babám csap alatt helyileg fürdetőkrémmel.


Ha magadon kipróbálod, a törlőkendők hagynak maguk után olyan krémes vagy síkos felületet, antibakteriálisra sem tisztítanak, én azt csak arra használtam hogy leszedjem a sok produktumot róla és vittem is lemosni a popóját.


Amugy alig találtam olyan törlőkendőt is ami nem allergén. Ami bevált, a Neogranormon Sensitive

2018. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkázáskor baba törlőkendő.

Vagy ha nagyon kakis, lemoshatod a csap alatt baba fürdetővel.

2018. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Amíg nem volt törlőkendő? Minden gyereknek piros volt a nunija? Eszem megáll, hogy színfogó kendő, 3&1-ben mosókapszula nélkül mindenki lebénul.
2018. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
rossman babafüedetőnk volt, azzal lötyköltem ki neki, jól beis gyulladt, törlőkendőt úgy tudtam csak popsira szabad, de akkor ezek szerint nem lesz baja ha kitörlöm?
2018. okt. 16. 16:59
 7/19 A kérdező kommentje:
Napi egyszer nem káros?
2018. okt. 16. 17:03
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
7 Nem. És nem csak napi egyszer.
2018. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Kilötykölöd? Az mit jelent? Nagyon nem lehet benyulkálni, lehet, hogy itt rontod el. Egy picit letörlöm neki a hüvelybemenetröl ha muszáj törlökendövel, de csak óvatosan, igyekszem csak vízzel, bio tusfürdövel mosni neki és azt sem belül.
2018. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
az a vicc hogy a szoptatásról 6 oldalas olvasmányt kaptunk, de a csecsemő helyes ápolásáról semmit, ráadásul minden doki mást mond.
2018. okt. 16. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!