Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor vett triciklit es...

Ki mikor vett triciklit es milyet?

Figyelt kérdés
Hany honapos volt a babatok?

2020. jan. 12. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
1 éves szülinapjára kapott a nagyszüleitől, nem vált be. Alig használtuk. [link]
2020. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 éves elmúlt, de csak pár alkalommal használtuk, nem szerette.

Nem adtuk el, gondoltuk, a tesónak majd jó lesz. Ő is utálta. Azóta eladtuk.

2020. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom jövő hónapban, az egy éves szélütésnapjára fog kapni.

[link]

2020. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 eves volt, smartTrike-ot, rakas 💩es draga is!
2020. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most karácsonyra kapott egy Chippolino Maxride triciklit.16 hónapos volt akkor.Imádja. Nem mentünk még sokszor vele mert nincs jó idő de már 7x-8x biztos használtuk,nagyon élvezte.
2020. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Smartrike volt a fiamnak is. Tíz percet töltött rajta, szívből gyűlölte. Én is. Irányíthatatlan, semmire se jó vacak. A legnagyobb melléfogásom volt. Azóta okosabb vagyok.
2020. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam hogy veszek. Ennyire nem jó egyik sem? 1 éves múlt a fiam.
2020. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es. Gyereke válogatja.Én is feltettem egy kérdést itt a tricikliről karácsony előtt( akkor már megvettük karácsonyra a kicsinek a triciklit) szinte mindenki azt írta mint itt is hogy nem szerette a gyermekük. Félve is adtam oda karácsonykor. De imádta és imádja szóval ez nagyon gyerekfüggő.Egyébként ( leginkább nyáron) sok triciklis gyereket látni szóval...
2020. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vettünk, szerintem semmi értelme az égegyadta világon. A szomszédnak van, de leginkább a folyosón porfogó.

Ha sietsz valahová úgysem abban tolod. Ha a gyerek nem marad meg a babakocsiban, abban sem fog. És sétáljon is inkább minél többet.

Tekerni se fogja megtanulni, mert amikor már képes lenne tekerni, kinövi. Egy divatos, szép járgány, persze tetszik a gyerekeknek, de semmi haszna. Később vehetsz kismotort, tanulóbicajt, több értelme lesz.

2020. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!