Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet egy 13 hónapos...

Jó ötlet egy 13 hónapos babának triciklit venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Lehet azzal télen is menni? Igazából majdnem olyan mint egy sport babakocsi (legalábbis olyat választanánk) dönthető- forgatható ülés, meg háromféle lábtartó. Lehet rá lábzsákot, meg esővédőt venni?

Tudná élvezni télen is?

Mit gondoltok?



2019. dec. 2. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de téli gumi legyen rajta!
2019. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
13 hónaposnak nem, meg később se nagyon. Én is akartam venni, de csak amiatt, mert a lányomnak volt egy időszaka, amikor nem ült be a babakocsiba, emiatt átnéztem az összes szuper tolható triciklit, utána szerencsére visszaült a babakocsiba így nem vettünk. Az jó, hogy triciklivé átalakítható, de rengeteg szülő azt írta a neten, hogy nem tud triciklizni a gyermekük, mert pedálozni kell és az nehéz mozgás egy 3 évesnek, a sokkal menőbb futobiciklit jobban szeretik. A tolható tricikli meg gyakorlatilag babakocsi, csak kényelmetlenebb, sok értelmét nem látom.
2019. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem jó, amíg a járás, futás nem stabil, nincs begyakorolva, addig mindenféle eszköz pl kismotor káros.
2019. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán inkább úgy, hogy májusban előveszitek. Mire jó idő lesz, addigra talán megérik a mozgásfejlődése is hozzá.
2019. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jahh nem voltam egyértelmű. A téli használat eleve úgy nézne ki hogy én tolnám. tudom hogy még nem tuná hajtani.

Arra gondoltam hogy lehet e rendesen használni egy triciklit télen is, vagy inkább nyári járgány? Később meg majd ha tudja tekerni tekeri, ha nem, akkor megnyeri a tesó.



[link]


ez az egyébként

2019. dec. 2. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyári. Télen nem láttam ilyet senkinél.
2019. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

"de rengeteg szülő azt írta a neten, hogy nem tud triciklizni a gyermekük, mert pedálozni kell és az nehéz mozgás egy 3 évesnek"


Érdekes, a holland gyerekekenek nem nehéz, ázok tudnak 3 évesén is biciklizni.....



Kerdezo, jo otlet.

2019. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

7 oh, a holland gyerekek biztos csodagyerekek, kár, hogy nem ott lakunk.

Azzt nem tudom ki tud triciklizni, ezt csak a neten olvastam, de az tény, hogy, egy darabot nem látok a játszón, mindenki futobiciklivel van. Olyat láttam, hogy anya tolta.

2019. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem csodagyerekek, kínaibb azokkal van a probléma, akik 3 évesen nem tudnak pedálozni. Én itt elek, látom hogy közlekednek.
2019. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gondolom azért lehet nehezebben tekerni mert nem alatta van a pedál teljesen és így nem tud testsúlyból rá nehezedni. Csak a lábizommal. Javítson ki valaki ha tévedek. Egyébként én azért gondoltam mert a babakocsi nem a kedvence viszont van egy tricikli a garázsban amit úgy kaptunk de nagyon szakadt arra még mindig rá mászik. 😅 Persze azon is én szoktam tolni. És inkább babakocsinak venném de hátha később tudná használni ő is.
2019. dec. 2. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!