Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott elöszőr kakaót?...

Ki mikor adott elöszőr kakaót? És milyet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ma reggel, 12 hónapos a kisfiam. A DM-ben vettem kisgyerekeknek való kakaót, Nestlé Junior azt hiszem. De nem igazán jött be. :D nesquick kakaót meg nem akarok, az tömény cukor.
2016. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán másfel éves volt mikor csináltam neki de... A ruháján landolt:) nem izlett neki.

Összességében 2-3 szor kapott mizo kakaót de nem a kedvence. Nem erötetem. 2 éves lesz.

2016. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos, még nem kapott és nem is tervezem még.
2016. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 honapos, karobport (kakao helyettesito) mar probaltam de nem izlett neki. Rendes kakaoval még nem probalkozom mert ahhoz cukrot kene adni, kulonben keseru. En viszont nem cukrozok neki semmit.ebbol kifolyolag nesquick kakaot sem adnek neki.
2016. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11 hónapos volt. Nem akarta meginni se a tápszerét, se tej italokat, se a sima tejet. A kakaóvaj is így jártunk 😞

Aztán egy hét múlva véletlenül jöttem rá h csak azzal volt gondja h nem szereti melegen 😉 azóta sima tejet iszik ami nincs csak szobahőmérsékletre melegítve 😃

2016. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nesquik kakaot isznak kb. masfel eves koruktol.
2016. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!