Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikor mentetek el...

Szülés után mikor mentetek el először kettesben?

Figyelt kérdés
Mikor hagytátok először másra a (szoptatott) babát? Hová mentetek mennyi időre?
2020. jan. 19. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Mi 1 hónapot vártunk szülés után, hogy ne fájjon neki nagyon, bár én azért elmentem párszor egyedül ezalatt :) A fürdőbe mentünk, kb. fél órára
2020. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyedül mentem már pár hetes korában is. Pl. Ügyet intézni. Sokkal egyszerűbb és gyorsabb volt, mint babával. Nagyik vagy férjem vigyázott rá.

Kikapcsolódni 3 hónapos kora körül mentünk, de csak pár órára, nem egész napra vagy napokra. Nagyik vigyáztak rá.

2020. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer voltunk karácsonyi vásárlást rendezni kb 3 órát vigyáztak rá a nagyszülők.2 éves 😁🙄
2020. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyedül én is elmegyek gyakran, fél/ egy órára boltba stb de akkor a férjem vigyáz rá. Engem az érdekel mikor hagytátok otthon őt másra. Nagyszülők sajnos nincsenek a közelben, egy barátnőm tudna vigyázni
2020. jan. 19. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

2,5 éves korában tápszeres "baba" mellől (nyilván akkor már rég nem volt tápszeres) 😂 Szülinapi ebédre.

Ez van. Nem hiányzott. Elég volt hogy fektetés után kettesben voltunk.

Most második gyereknél se vágyunk el. Elég az is, ha a nagyobb "oda van", már az pihentető, ha csak 1 gyerek van otthon. 🤗

2020. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Január 28. szültem, december 9 jutottunk el elsőnek kettesben.

Mentem volna előbb is, de nincs kire hagyni.

Akinek nincs nyugdíjas nagymama a szomszédban hogy oldja meg? A bébiszittertől tartok..

2020. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Most 7 hónapos a babám és a nagyikra illetve a férjemre szoktam hagyni. A nagyik maguktól ajánlják, hogy vigyáznak rá, így nincs lelkiismeret furdalásom. Tápszeres így az etetéssel nincs gond. Bevásárlás, fodrász, kozmetikus ügyintézés idejére.
2020. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
szeptember elején született, október közepén mentünk el vacsizni és moziba, ami úgy nézett ki, hogy elvittük szüleimhez (50km), elmentünk vacsi+mozi (20km), vissza anyámékhoz (20km), onnan haza (50km)... de ő tápszeres volt. Csak szoptatott babánál nem is az a mérvadó, mikor hagynád már ott, hanem mikor TUDOD másra hagyni
2020. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Fentebb 5-6 példa arra, hogy miért végződik majdnem minden házasság válással :)
2020. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nagy 2,5 éves volt mikor elmentünk a férjem karácsonyi céges partijára. Anyukám volt addig a fiunkkal, nálunk aludt. A kicsi most 19 hónapos, még nem voltunk kettesben, mióta megszületett. Na jó a múltkor elmentünk a Tescoba mikor itt voltak anyuék, de a kicsi pont aludt akkor, és 20 perc sem volt az egész.
2020. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!