Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor tudtatok kettesben...

Ti mikor tudtatok kettesben lenni a párotokkal baba mellett? Mi soha nem tudunk mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon hiányzik hogy összebujjunk meg a szex is. De nem mehetek a gyerektől másik szobába mert mindjárt felebred. Már 1 hónapos koratol szoktattuk a saját ágyában saját szobájában de nem maradt egyedül. Mindig sírt csak akkor van nyugodtan ha mellette fekszek.. Csak pisilni megyek ki már sír és csak úgy alszik vissza ha magamhoz ölelem. Nappal vigyázna rá anyukám de akkor dolgozik a férjem.
2019. jún. 2. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Egy kis sírásba senki nem hal bele. Ha nyikkan egyet, és máris mellette vagy, nyilván gyorsan megtanulja, hogy csak kicsit sírni kell, anya rögtön jön...
2019. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Majd idővel, ahogy érik az idegrendszere, mélyebben fog aludni, és akkor lesz felnőtt időtök, addig meg hátha összejön egy lopott 5 perc :) El kell fogadni, hogy ez az időszak most nem a felnőttek igényeiről szól, de majd eljön az is.
2019. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
9-ig elalszik mindkettő, onnantól éjfélig miénk a világ. 😊 4 hónapos és másfél éves.
2019. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi idős a pici?

Hétvégén nem tud anyukád vigyázni rá? Mondjuk elviszi egy órára sétálni.

Meg fogod tanulni, hogy mikor alszik felületesen, és mikor mélyen. Ha utóbbiig eljut, akkor atombombát robbanthatsz, arra se kel fel.

2019. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez ilyen időszak. Majd elmúlik. Egyébként én biztos nem szexelnék úgy, hogy anyukám nálunk van. :D
2019. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom elképzelni, hogy egy gyerek soha nem alszik egyfolytában 1-3 órát. Gondolom éjszaka csak alszik.


Ne a sex kedvéért, de ha tényleg nem tudsz nélküle mozdulni akkor legalább az alap dolgok miatt hagyjad sírni. Nekem ilyen bajom nem volt, mert a lányaim azért akár 10 perceket is elvoltak pl baba ágyban, és 3-6 órát már kicsi koruktól aludtak egyfolytában.

2019. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő éjszaka is sír haa nem vagyok mellette.
2019. jún. 2. 13:31
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

9ig alszik mindkettő. Utána csak mi ketten vagyunk. Ne menj be minden nyekkenésre. Apránként növeld az időt, mig bemesz hozzá, ha sir.

Amúgy aligha hiszem h nem alszik egyhuzamban min2-3 órat. Akkor meg tudtok szexelni

2019. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Alszik ha mellette vagyok reggelig fel sem ébred de ha kimegyek mindjárt felvan
2019. jún. 2. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
De így a fejedre fog nőni...
2019. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!