Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szúnyog irtót használha...

Milyen szúnyog irtót használhatunk a babánál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz??A testre való vagy amit a lakásban kell???Én a testre való a Vape Junior a lakásban pedig elektromos folyadékot és lapkákat használok.
2010. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állítólag elektromosat nem szabad használni a baba szobájában. Mi olyan lámpát tettünk be, aminek a fénye odacsalja és kinyírja a szúnyogokat. bevált.
2010. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lakásban mi rendes citromfű,levelndula olajat használunk, egy papírtörlő beáztatunk és az ágyunkat körbe pancsoljuk vele. Azért ajánlom bátran, mert amikor elfeleljtjük akkor meg van az eredménye: összecsípkednek a szúnyogok. Az ötletet a kapható bio szúnyogriasztó karkötőről vettük, mert ez a két hatóanyaga van. Ha nem szeretnél pancsolni, akkor ajánlom még a Bio Galaktív sprayt.
2010. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Off.

Ez az illat nem túl intenzív a babának, nem zavarja éjjel?

2010. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Off: én meg is őrülnék, ha ilyen "illatfelhőben" kellene aludnom... szerintem fél óra után felborulnék tőle.


Egyébként nem mindegy, hogy szúnyog IRTÓ vagy szúnyog RIASZTÓ! Szúnyogirtóból nekünk az a "megsütős" van, ami a fényével vonzza a dögöket, majd megsülnek, ha belerepülnek. De ennek nagyon erős a fénye, ezt csak kint használjuk a teraszon esténként.

Riasztóból pedig a baba szobájában Raid night&dayt használok, lefekvés előtt megy egy órát, ha lenne bent dög, akkor kimegy a szobából. (Nem döglik meg tőle, csak kimegy, ezért nem szúnyogirtó!)

Ha kint vagyunk a kertben, akkor galaktiv bio spray-vel befújom a kezem, és bekenem vele a kisfiamat (dm-ben és patikákban lehet venni), ez szintén csak riasztó, nem öli meg a vérszívókat, csak riasztja!

2010. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szobából szeretném őket ki irtani vagy elűzni,hogy ne csípjék össze szegénykém!
2010. júl. 22. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elektromos szúnyogriasztót használok, de csak este dugom be. Megkérdeztem a doktornőt, hogy lehet-e a baba szobájában, és azt mondta, hogy igen, ha nincs túl közel a baba fejéhez. Nálunk kb. 3 méterre van.
2010. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!