Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekem 1 éves és amikor...

A gyerekem 1 éves és amikor háton fekszik felnyújtsa a lábait és összekulcsolja eközben pedig izzad is és ezt teljes erőből csinálja, látszik rajta, hogy erőlteti magát. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyszer már feltettem ezt a kérdést, de nem kaptam dok választ és most hátha van valaki, akinek a babája ugyan ezt csinálja. Szóval elvittem a babámat orvoshoz is kettőhöz is, és mind a ketten azt mondták, hogy csak játszik, nézték avideót is, amit akkor csináltam, amikor épp nyújtotta a lábait és az izzadtságot is levideóztam és erre azt kaptam a választ, hogy játszik, de én egyszerűen annyira aggódok, hogy nem hiszek az orvosoknak, lehet hülyeség, de nem birok belenyugodni, hogy így játszik egy gyerek. Interneten olvastam, hogy ez lehetséges akkor is, ha az agy meg van sérülve és ez engem nem hagy nyugodni. Van valakinek tapasztalata az ilyen esetről?
2020. jan. 23. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Úgy tűnik, az agy meg van sérülve. Nem a babára gondolok.
2020. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Maszturbál.
2020. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
És a dokik is azt mondták, hogy maszturbál? Mert szerintem azt csinálja.
2020. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Felnőtt emberek is csinálnak furcsa dolgokat. A babák meg annál is többet. Ha agyi sérülése lenne, az másban is megnyilvánulna. Nyugodj le és ne foglalkozz ezzel.
2020. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már legutóbb is mindenki leírta. Nevezhetjük jàtszásnak is.

FelnyújtJA a lábát, a felnyújtSA egy ilyen tuskósági bizonyítványos változat, Te nem tűnsz annak, javaslom, ne használd.

2020. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most van harmadszorra feltéve. Szerény véleményem szerint ez egy perverz, aki kérdezget.
2020. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért is lennék perverz? Csak mert érdeklőfök a gyermekem iránt?
2020. jan. 24. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:
De 3x? Minek? Úgyis ugyan azok a válaszok vannak minden kérdésed alatt.
2020. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!