Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem ki a babat setalni?

Mikor vihetem ki a babat setalni?

Figyelt kérdés
Ma 11 napos, jo ido van kint, de felek a virusoktol. Jomagam is miota hazajottunk a korhazbol, max napi fel orat voltam kint a levegon (csaszarral szultem)
2020. jan. 26. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menjetek ki sétálni, egy kisebb időre. Vírusok mindig vannak, és lesznek is sajnos. Ezeket nem tudjátok elkerülni.
2020. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd ki, ne vidd zárt helyre -pl bolt- es nem lesz semmi baja.

En 11 nap bezártságtól be is golyoztam volna 🙈

2020. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még boltba is vittem mivel más megoldás nincs.Nekem is azt mondták,ha lenne nagyobb teso őt oviba kellene vinni.Nem kell mindentől óvni,annál ellenállóbb lesz.Annyi hogy én ködbe,nagyon hidegbe nem viszem ki,meg azért figyelj a fokozatosságra,ne rögton egy órára vidd ki.Elég 10-15 perc és ezt emeld majd.Azért csak tél van,ő pedig egy újszülött.
2020. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%
Nekem mind a 2 gyerekem téli, 4-6 hetet mondtak. Nyílván te menj ki a baba nélkül, boltba , csavarogni. De a picit csak fokozatosan.. Először csak felöltöztet lakás szellőztetés mi volt h csak az erkélyre mentünk ki, h szokja a hideget.. Aztán 4-5 hét után sétára is..
2020. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

En is vittem mindenhova, foleg a 2-3. gyereket, de a kérdező ha jobban félti es nem muszáj akkor igy nyugodtabban viszi ki :)

2020. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

A legkisebb gyereket vittem 5 napos koratol, a ket nagyobbat is kb akkortol kezdve.

Teli mindegyik gyerek.

Az elsonel meg volt lehetoseg arra, hogy elso honapban zart helyre, kozossegbe ne vigyem be, a masik kettonel mar nem, mert az idosebbet/idosebbeket vittuk suliba es hoztuk haza. mindezt tomegkozlekedessel. Napi 2x masfel-ket oras program volt ez, kozben inteztem a bevasarlast, bankot, stb.

Egyiknek sem voot ettol soha semmi baja.

2020. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!