Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kisbabát ki vihetem...

2 hetes kisbabát ki vihetem ma egy kicsit sétálni ide a ház körül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kivittem egy hetesen egy 15 percre, de akkor novemberben sütött a nap. Öltöztesd fel jól, és uccu neki:D
2014. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

15 napos a kisfiam.

10 napos korától napi másfél órát vagyunk kint

2014. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még nem voltatok kint. Ha a friss levegőhöz szoktattad szellőztetéssel, akkor nyugodtan. Öltöztesd fel és mehettek sétálni. Jót fog aludni. Nekem 3-4 órákat aludt ilyen idősen kint a fiam.
2014. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már szellőztetéssel szoktattad a levegőhöz, akkor szerintem kiviheted jól felöltöztetve egy viszonylag zárt babakocsiban. Én nagy babakocsizós vagyok, így én a másfél hetes babámat már kivittem, bár akkor jobb idő volt. De szerencsére most sincs túl hideg.
2014. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt már többször szellőztetve meg ma kivittem egy kicsit az erkélyre
2014. jan. 20. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hetes korától ajánlott mindennap levegoztetni a babákat. Neki is jó, meg neked is. Mindkét gyerekem téli, es mindkettőt 2 hetes korától kiviszem babakocsiban sétálni, ill. Kivittem.

Hidegben is ki lehet vinni, csak nyilván jobban fel kell öltöztetni.

2014. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A korhazi gyerekorvos, a mi gyerekorvosunk es a csaladban mas szakteruletu orvosok is mind azt mndtak, hogy korhaz utan ki lehet vinni a babat, persze eleinte 5 perc, majd kicsit tobb es igy tovabb. A kisfiam telen szuletett, ot 5 naposan kivittem 5 percre es igy tovabb. Ha belegondoltak, ha korhazbol viszitek haza, akkor korhazbol autoig is a friss levegon van par percet. Kislanyom nyari baba, ot is kivittem egybol.

2 hetesen nyugodtan kiviheted, sot nagyon jot tesz neki a friss levego, csak jol oltoztesd be.

2014. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!