Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanács kell, segítenének?...

Tanács kell, segítenének? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Lényeg, most lesz 3án 5 hónapos a pici, és lenne egy bölcsődei képzés ingyen, 8 alkalom (péntek szombat) Pesten (Bács megye majdnem határ mellett lakunk, bár tudnék hol aludni Pesten) . Reggel 9-től este 6-ig.

Viszont full anyatejes a kiscsaj, és mamás szombat délelőttöket leszámítva nem volt még nélkülem. Szóval az etetést sem tudom, h kellene megoldási...

Viszont a képzés is jól jönne mert csak érettségim van és egy könyvtáras OKJém.

Nem tudom mi lenne a helyes...

Bár lehet csak engem viselne meg jobban nélküle lenni egész nap, mint őt... 😅

De szívesen vennék tanácsokat...


2020. jan. 28. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Lefejed atejet, ha nincs annyi, akkor tápszer, és mész. Emiatt csak te aggódsz, a babák nagyon megerzik mi a szitu. (pelda: mindig 7kor kelt a babám, egyszer reggel 6ra kellett mennem orvoshoz, vervetelre, amint kikeltem felelt, előtte mozdulatlanul aludt, de szinte mindig így van, ha kikelek mellőle és pl el kezdek valamit csinálni, ha maradok durmol sokáig..).
2020. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Mi az a bölcsődei képzés? Dajka? Mert azzal sokra nem lehet menni.
2020. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de ezt a képzést nem érdemes megcsinálni. Kisgyermeknevelő vagyok, csecsemő-és kisgyermeknevelő BA szakot végeztem. A munkahelyemen már OKJ végzettséggel nem vesznek fel embert és ez várható a többi bölcsiben is.
2020. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bölcsődei szolgáltatást nyújtó személyek részére szervezett képzés... A faluban ahol élek most nyílt egy egyházi fenntartású családi bölcsőde, és ott mondták, h neme elvégezném a képzést...
2020. jan. 28. 10:38
 5/15 anonim ***** válasza:

Érdekesen hangzik. Olyan nesze semmi fogd meg jól. Ezzel mit lehet majd csinálni, mi lesz a "végzettséged"?

Esetleg akik ezt ajánlották, adnak munkát is?

2020. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Esetleg akik ezt ajánlották, adnak munkát is?


Elméletileg igen... 😀


Végzettség, meg ahogy írtad nesze semmi fogd meg jól... 😀 de lesz papír, h ilyet is csináltam... 😅

2020. jan. 28. 10:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha biztos a munkahely, akkor érdemes elvégezni. De mikor mennél dolgozni? Gondolom nem mostanában. És ha nekik azonnal (ha vége a tanfolyamnak) kell a munkaerő, akkor mi lesz? Felvesznek mást, te meg hoppon maradsz.
2020. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy majd mindenkinek adnak munkát akiket beinvitáltak elvégezni ezt a semmit. Ez egy Széchenyi program...

Amúgy meg már leírták, hogy hagysz otthon tejet tápszert, aztán mész. Ennyi.

2020. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Fejés kapcsán, persze jól hangzik...

De hogy? nekem nem 5 perc mint neki, meg hova rakom, amíg a képzésen ülök? Ha ki is tudok menni fejni 3 óránként, nem romlik meg a tej, meg elmosni a mellszívót... Stb stb ilyenek miatt nem tudom h kellene...

2020. jan. 28. 10:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi a végzettség neve?
2020. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!