Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanács kell, segítenének?...

Tanács kell, segítenének? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Lényeg, most lesz 3án 5 hónapos a pici, és lenne egy bölcsődei képzés ingyen, 8 alkalom (péntek szombat) Pesten (Bács megye majdnem határ mellett lakunk, bár tudnék hol aludni Pesten) . Reggel 9-től este 6-ig.

Viszont full anyatejes a kiscsaj, és mamás szombat délelőttöket leszámítva nem volt még nélkülem. Szóval az etetést sem tudom, h kellene megoldási...

Viszont a képzés is jól jönne mert csak érettségim van és egy könyvtáras OKJém.

Nem tudom mi lenne a helyes...

Bár lehet csak engem viselne meg jobban nélküle lenni egész nap, mint őt... 😅

De szívesen vennék tanácsokat...


2020. jan. 28. 09:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Konkrét végzettséget szerintem nem ad, 8 napos képzésről van szó, nem hiszem h komoly volumene lenne...

Jelentkezési lapon az áll, hogy bölcsődei szolgáltatást nyújtó személy részére szervezett tanfolyam...

2020. jan. 28. 11:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Bölcsődei szolgáltatást nyújtó személy részére szervezett. Tehát, olyan személynek szól, aki bölcsődében dolgozik. Ez olyan, mint egy továbbképzés, olyannak aki bölcsiben dolgozik...
2020. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ahogy többen is írták szerintem meg tudnád oldani, de a képzés így leírva sokat nem ér. Mivel valóban nem tudnál most munkába állni, később meg ki tudja fogod-e tudni bármire is használni. Ha pedig valóban már eleve bölcsödei szolgáltatást nyújtóknak szól, akkor meg is kellene kérdezni, hogy megetsz-e, mert előfordulhat hogy végzettség nelkül nem is mehetsz el rá.


A babának ennyi idősen nem lesz amúgy baja, ha 1-2 napig nem lát. Nyilván az a jó, ha te vagy vele, de alapvetően nem fog még sírni utánad. (Nálunk ez úgy 9-10 hónaposan kezdődött inkább). A fejést ha meg tudod oldani akkor az anyatejjel nem lesz gond, csak arra kell gondolni hoy ha cumisüvegből kapja, akkor ez azért jópár alkalom ahhoz hogy esetleg gondot okozzon a szopizásban.

(Igaz ebben én nem vagyok nagyon kompetens mert nekem eü. problémák miatt csak 3 hónapos koráig szopott a babám, de másoktól azért tudom hogy zavart okozhatnak az ilyen dolgok)

2020. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Lefejed a tejed és ennyi. De előtte próbáld ki, hogy egyáltalán cumisüvegből megissza e.

A másik, hogy én nem mennék el erre. Főleg ha még okj-s végzettséget sem ad. Plusz gondolom nem most akarsz visszamenni dolgozni. Addigra felvesznek valakit és rád lehet nem is lesz szükség. Keress egy rendes okj-s szakmát ami van ott közelebb és érdekel és végezd el azt. Többre fogsz vele mennim. De persze ez csak az én véleményem.

2020. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül úgy döntöttem nem megyek... 🙂
2020. jan. 30. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!