Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a "felső határ", amíg a...

Mi a "felső határ", amíg a babának el kell kezdeni mutogatni?

Figyelt kérdés

Voltunk védőnőnél fiammal, és hát ma egy éves, de nem mutogat. Semmire, tehát se a kedvenc játékra, semmire. Tapsolni már tapsol, néha, azt se mindig. Nevére is kB 10/2szer hallgat, odafigyel. Ha szólok neki, jöjjön ide, nagyon ritka ha teljesíti, labdát se nagyon gurigat, magában eljatszik, ha mellé ülök akkor se von be a játékba. Úgy vettem észre inkább ha csak kedve tartja.

Én úgy vettem észre nagyon belemerul a jatekaiba, és ezért nem veszi észre ami körülötte zajlik, ettől függetlenül aggódom nincs e valami baja.


Azt mondja a védőnő, hogy menjünk fejlesztésre, amit én elkezdtem intézni, de a gyerekorvos nem ad beutalot, mert ráér a gyerek, szerinte semmi baja, de a fejlesztő kéri a beutalot.


Nyilván megyünk magán intézménybe így, viszont arra senkitől nem kaptam választ, mennyire van elkesve, vagy a fenti dolgok mennyire problémák hogy 1 évesen nem csinálja még. Mindenütt mást olvasok erről.


Mit gondoltok? Lehet probléma? Mi a max amíg ezeket kellene csinálnia?



2020. jan. 28. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ráér még vele. Az én védőnőm beirta, hogy mutogat, holott 3-4x ha csinálta a statusz előtt...

Nyilván amúgy az orvosnak ia lehet hinni nem?

2020. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván persze, hiszek is az orvosnak, de a védőnő szava is számít valamennyit, nyugtalanít és ezért akartam szakemberrel megnezetni, tényleg van e ok az aggodalomra.
2020. jan. 28. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy kell még neki fejlesztés. A felső határ 18 hónap.

Az én kisfiam 15 hónapos és úgy 3 hete kezdte.

2020. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!