Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk 3 hónapos lesz...

Kislányunk 3 hónapos lesz hétvégen, nyugis baba, nyáladzik 1 hónapja, ma egész nap sirt, alig evett. Korai fogzas lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy 4 hósan fogzik de állitólag már az is nagyon fáj nekik hogy nyomja az inyt belülről amikor még hetek vannak a fog előretörésével


de ha igy szenved szerintem fél éves kora elött már lesz foga... általában az alsó két foga jön ki először.

2010. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy négy hósan fogzik MAJD -ez lemaradt.
2010. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is patakokban folyt a nyála, rengeteget szenvedett három hónapos korától kezdve. Már azt hittük, soha nem bújnak elő a fogacskái, és hat hónapos korában két nap eltéréssel kibújt a két alsó. Szóval három hónap szenvedés. Volt két nap pihenő, újra patakokban folyik a nyála, ökle a szájában, nyűgös, tehát jön az újabb fogacska (vagy fogacskák). Válaszolva a kérdésedre, igen, lehet korai fogzás, remélem, nektek nem kell három hónapot várnotok a fog(ak) kibújására.
2010. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat!
2010. júl. 22. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
az én fiam is 3 hónapos korától nyálzott, meg tömködött a szájába mindent. 8hónaposan jött ki az alsó kettő. Most 9.5hónapos, de még nem jön a többi.
2010. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyökerek jönnek még az inyben. A fog még odébb van. Ha ez a fogzás és nem a meleg, akkor igencsak szenvedni fog minden fognövekedésnèl. Szegény:(
2010. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagyon nyálzott 2 hónapos kora óta, mindig azt hittem, hogy ennél több nyál már nem tud kifolyni a szájából, de mégis... Most 7 hónapos, és csak most kezdett el kibújni az első foga. Nem gyakori, de azért előfordul, hogy 3 hónaposan elkezdődik a fogzás. A sírás és az étvágytalanság lehet a nagy melegtől is.
2010. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!