Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Estére lehet, hogy nem elég a...

Estére lehet, hogy nem elég a tejem? Ìgy ki tudom deríteni?

Figyelt kérdés

Babám este sìr , keres ,szívja kezemet vállamat , mindent ami szájához kerül . Tisztába vagyok vele , hogy normális , hogy estére nyűgösebb , de akkor se hagy nyugodni , hogy mivan ,ha éhes .

Nincs mérlegem , arra gondoltam , hogy megszoptatom , és csinálok tápszert utánna , és ha nem éhes gondolom nem is fogja elfogadni , ha viszont nem elég neki estére a tej az igy kiderülne .

Szerintetek ez jó ötlet ?


2020. febr. 1. 15:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Amúgy azt nem étrem amit egyik válaszoló írt , hogy a tápszert úgyis megenné .irtam , hogy szopi után adnám neki , de ha nem éhes akkor mért enné meg ? Énsem bírok enni ha teli a hasam .

De köszönöm a válaszokat , nem kapott tápit egyelőre , kitartó leszek 😎 pénteken megyek védőnőhöz és akkor ugyis kiderül , hogy hízik e rendessen

2020. febr. 1. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
6 hetesen van novekedesi ugras, olvass utana... erre irtam, h infohiany....
2020. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Magyaran 1kgt hizott 6 het alatt. Tehat boven van tejed, ne merd mennyit eszik, szoptasd, amikor keri. Emellett novekesi ugras. Hulyeseg lenne tapszerezni. Ez ilyen, nehez az eleje, majd jobb lesz. Hasfajas?
2020. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Kedves 8-as. Csak ha bevag annyi tapot, a tejed is elkezd fogyni, aztan annyi..- kerdezo banaja jol hizik. Sir. Azert mert 6 hetes. Nem kell egybol ravagni, h ehes es tapszert adni neki. Aztan jon, h mar nem szopik annyit, kevesebb a tej, cumizavarves gallyra is ment az egesz szoptatas. Kitartas kell es kesz..
2020. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én a lányomból indultam ki... Lehet csak ő ilyen zabagép... De ő addig enne amíg adnám neki... Olyan nem volt még h ne ette volna meg...

Aztán miután orrán száján jött vissza, rájöttem nyilván nem azért eszi meg mert éhes...

2020. febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"azt nem étrem amit egyik válaszoló írt , hogy a tápszert úgyis megenné .irtam"


Mert a legtöbb 6 hetest már csak a "szopómozgásért" bevágná, aztán fájhatna a hasa tőle vagy kibukná több részletben.


1 kg 6 hét alatt? Ehhez nem kell védőnő, hogy megmondja, ez bőven elég hízás. Ne told el, ha már ilyen szerencsés vagy!

(Fiam csak 3 hetesen nyerte vissza a születési súlyát. 6 hetesen még közel se járt 1 kilónál. Neki kellett pótlás.)

2020. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Coffelia ***** válasza:

A 6 hetes növekedési ugrásra jellemző a szembeszökően megnövekedő ciciigény. A gyereknek nő a súlya, tehát a teste fenntartásához több kalóriát kell beégetnie, amihez azt be is kell vinnie. Ilyenkor hirtelen tömbszerű időszakokban sokkal többet van mellen, a mell megkapja a többlettermeléshez szükséges ingereket, és max egy hét múlva a gyakoriság és az időtartam visszaáll a normálisra.

2es, a szoptatási tanácsadók köre nem egy szekta, az ibclc laktációs tanácsadás egy komoly, korszerű kutatásokra alapuló külön szakma, kutyanehéz vizsgával, kötelező gyakorlattal, a vizsgázott szakemberek munkavégzését pedig szabályok kötik. Nemrég jelent meg egy karvastagságú szakirodalmi kötet első magyar fordítása, kéretik nem beszélni ócsárló marhaságokat.

2020. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!