Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egybereszes babaruhat (rugdalo...

Egybereszes babaruhat (rugdalozot) csak pizsamakent estere adtok a babatokra vagy nappalra is?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nappalra is adtam szerintem olyan kb fél éves korig. Utána már túl mozgékony volt hozzá, nehezebb volt a pelenkázás öltöztetés. Viszont éjszakára még most is szeretem pedig már 2 éves.
2019. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nappalra is. Otthonra az a legkényelmesebb.
2019. nov. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban nappalra is, most 9 hós, csak éjjelre kap.
2019. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kora nyári babám van, talán az első hónapban adtam rá néha rugit nappalra, egyébként melege lett volna benne napközben. Viszont pizsamának a mai napig azt adom a hálózsák alá. Ha öszi/téli baba lett volna, biztos többször adtam volna.
2019. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi csak pizsinek használjuk a fiamnak, születése ota
2019. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Februari a babám, így igen, én elég sokáig adtam rá egyberészes ruhákat, rugdalózót. Szerencsérre nyárra is találtam, rövid ujjú, rövidnadrágosat.

Mióta viszont beköszöntött a szeptember, és betöltötte 7.hónapot már csak estére adok rá rugdalózót.

Egyrészt nagyon mozgékony, másrészt nekem valahogy jobb érzés, hisz már feláll, mászik. Valahogy nagynak érezném már őt ahhoz, hogy egész nap rugdalózóban legyen-de ez az utolsó gondolat valószinűleg hülyeség😅

2019. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Januári baba, kB 6 hós koráig kapott rugdalózót nappalra. Egyszerűbb volt, mert ha lebüfizte, csak azt kellett cserélni rajta és nem az egész body+nadrágot. Aztán beköszöntött a nyár, nagyon meleg volt, már estére meg nappalra is csak bodyt, vagy napozó kapott. Utána október körül, kapott újra rugdalózót, de már csak estére. Azóta 2 éves, még mindig estére rugdalózót kap.
2019. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nappalra is azt adtam. szerettem, mert pl a pulcsikat kúszás közben feltűrte. amikor már mászott, akkor a lábfej nélküli rugit adtam rá.
2019. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagynak nappalra is 4 hónapos koráig és még sokáig éjszaka is. Ő ősszel született.

A kicsire, aki nyári baba csak az első hetekben adtam rugdalózót, éjszakára pedig hosszú ujjú body + talpas nadrág, nagyon izzadékony, két réteg ruhában már melege van.

2019. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!