Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Macska baba mellett?

Macska baba mellett?

Figyelt kérdés
Hamarosan születik a második gyerek, van egy 2 éves macskánk, mindenhova felmegy, sokszor alom darabokat is szedek össze a lakásban, meg néha macska hányás is van itt ott... Nálatok hogy alakult ha volt kisállat és baba született?

2020. febr. 2. 08:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 2 macskával élünk együtt... Nálunk férjem a macska fan...

Esetünkben fel lett osztva a lakás, a nappali konyha macskás rész, a ház többi részébe nem jöhetnek be... Bár a férjem általában tiszta macskaszőr, szóval nem mindig látom értelmét a dolognak, de már csak elvből is kitartok... 😀

Én is jobban örültem volna ha kerti cicák lettek volna, az első időkben azonban szentek azok a szőrös fenevadak...

De igazából nem volt gond velük... Nyilván könnyebb lenne nélkülük lakáson belül, de nem megoldhatatlan... Sok porszívózás, felmosás, és sanitol liter számla.... 🙂

2020. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A születèsem előtt volt bent macska, mikor megszülettem mèg akkor is bent volt. Egyszer èdesanyàm arra jött be,hogy a macska a fejemen fekszik. Valszeg megakart fújtani,mert kevesebb figyelmet kapott vagy kitudja mièrt.
2020. febr. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!