Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam nem egyszerre...

A kisfiam nem egyszerre pisil. Jelenthet ez valami bajt?

Figyelt kérdés

3 hós a fiam, időnként látom pisilni pelenkázásnál és fürdetésnél, és altalában 2-3 adagban engedi ki a pisit.


Ez utalhat valami bajra?



2020. febr. 2. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen normális, az én fiam is ilyen. Tartom a kukac felett a pelit és számolom hányszor lő bele. :)


Nagyobb babák még akár szórakozhatnak is ezzel, hogy elindítják-megállítják-megint elindítják a sugarat.


Az is gyakori a fiamnál, hogy ahogy elkezd pisilni, csak alig csorog, aztán ívvé erősödik.

2020. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2,5 évesem is sokszor így pisil. Igaz én csak most jöttem erre rá, hogy a szobatisztaság útjára lépett. Attól is függ mennyire kell pisilnie. Pl az alvások utáni első az zubog egybe.
2020. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kisfiam is ilyen, jól össze is szokta spriccelni a franciaágyat amikor fürdés után még nincs rajta pelus. :P


Egyébként az miért van, hogy ha én pelenkázom mindig elered a pisi a fütyijéből, páromnak meg egyszer se? 🤔

2020. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Én még nem vettem ezt észre, olyan viszont már volt, hogy a fiam hirtelen elkezdett pisilni miközben a zacsiját töröltem erre megijedtem, magam elé kaptam a kezem és felkiáltottam "Állj!" mint Piper a Bűbájos Boszorkákban és tényleg abbahagyta.


Ráhajtottam a pöcörőre a pelust, mondtam hogy "Mehet!" erre kijött a maradék is.

2020. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most kíváncsivá tettetek. Nemrég fürdettem a 6 hós fiamat és fürdés közben nem pisilt, úgyhogy miután megtöröltem hagytam pucérkodni, hogy megnézzem ahogy elsül a pisztoly.


Háton fekve engedte el magát két löketben. Az első csak csordogált, aztán pár másodperc szünet, a második ívben jött. :)

2020. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!