Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek a babát strandr...

Mikor vittétek a babát strandra, vagy a szálloda medencejébe?

Figyelt kérdés
Májusba megyunk szállodába,akkor lesz 5 hónapos a babánk.Lehet vízbe vinni,vagy még ne?
2020. febr. 4. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

6

Az is le lett, aki később vitte, mint én


Mivel nem wellnessezünk..

/ túrázunk amúgy/

A nyár végén született..

Így a következő nyáron kerültünk fürdőzős helyre.

Mi a szabadvizet kedvelljük... plusz a 2. Terhesség miatt az volt javasolt inkább...

Strandra / medencés/ egyszer mentünk, mert társasággal..

Nem hiszem, hogy magyarázatra szorul.


Viszont itt a környéken van nagy forgalmú fürdő, ahova sok idős és beteg is jár, mert van termál része is...nah oda biztos nem vinnék be egy 4-5-6 hónapos gyereket

2020. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok akik szeretnek lepontozgatni,nem kell vele foglalkozni.Mi is jobban szeretjuk a tavat,de olyan szállodába megyünk aminek van medencéje.Na majd meg kérdezem a gyerek orvost,hogy be lehet e vinni.Nem akarom h.elkapjon valamit.
2020. febr. 5. 06:34
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Strandolni voltam vele már 7-8 hónaposan, kicsit bele is mentünk a vízbe. De őt kb csak "megmártottam", amúgy meg a kezembe volt, és rúgta, csapta a vizet, élvezte a fröcskölést. De ez természetes víz volt.


Medencében kb 5 évesen volt először.

2020. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%

5 hónapost medencébe amúgy semmiképp nem vinnék be.

Nálunk babaúszás is mindig közvetlen a vízcsere után van.

2020. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!