Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyi idő a még...

Szülés után mennyi idő a még normális ahhoz, hogy beálljon a menzesz?

Figyelt kérdés

Másfél éve szültem, de még most se rendszeres... Van más is így? Fog.gátlót nem szedek.

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 6. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz (akár keveset is) akkor normális, ha már több hónapja nem, akkor utána járnék.
2011. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13hós volt a lányom amikor megjött először. Két héttel az után, h 8 szopi helyett már csak 4 szer evett.Tehát ha sokat szopizik a babád, akkor lehetséges.
2011. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

Nem szoptatok már régebb óta! Így akkor lehet, hogy valami bajom van? :(

2011. szept. 7. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnapi első vagyok?

Mi az hogy nem rendszeres? Ha a szülés előtt óramű pontosságú volt, nem biztos, hogy most is az lesz, belefér akár 31-37 nap is (nekem mondjuk mindig is ennyi volt).

Ha nagyobb, akár 60 napos kilengések is vannak, én rákérdeznék nődokinál első körben (mondjuk a rákszűrés) kapcsán, ha úgyis mész. Valószínűleg egy vérvétel keretében megnézik a hormonszinteket.

2011. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egy-egy hét késéssel ill. korábban jön.. ilyenek!

Úgy van ahogy mondod, úgyis megyek.. majd meg említem..


Köszi mégegyszer!

2011. szept. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!